Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne gáz ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz ha első randira vinném magammal a kutyámat is?

Figyelt kérdés

Igazából ő nem egy kis méretű kutya.. Ő egy bull type.

A srác mondjuk mondta, hogy fél ezektől a kutyáktól, de ha az én kutyámat nem tudja elfogadni akkor amúgysem lehet jövőnk 😀


2019. szept. 4. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne.

Én szeretem a kutyákat, de nem örülnék neki ha meglepetésből hozná el. Ha előre le van beszélve, akkor oké.

Ha fél tőle, akkor ne vidd el. Ha jó az első randi, kérd meg, hogy a következő alkalommal vihesd magaddal, hogy akkor összebarátkozzon vele.

2019. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

nagyon gaz, elso randira foleg, plane ugy hogy nem beszeled meg vele

pont ma randizok egy sraccal (mar a harmadik randi) akinek van egy zsebkutyaja

parkban talizunk szoval meg hozhatna is de nekem mas terveim vannak vele, nem akarom hogy a kutya miatt alkalmazkodnom kelljen (mert pl. be akarok ulni vele egy meghitt kavezoba es oda allatot bevinni tilos...)

vagy be akarok vele ulni a kocsimba dumalni, kizart, hogy oda eb betegye a mancsat en meg nem ulok be az o kocsijaba ha ott szallitja a kutyut, mert attol fuggetlenul hogy imadom oket, hideg raz ha kutyaszoros a ruham (foleg, hogy fekete szoknya van rajtam!)

2019. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy aki nem szereti a kutyákat, miért ismerkedik kutyással és fordítva.


Nekem madaraim vannak és kutyám, részei a csomagnak, felelős vagyok értük, de eszem ágában sincs olyannal ismerkedni, akinek ők akadály lennének, én nem erőltetem rá őket olyanra, aki nem kér belőlük, de engem se akarjon senki meggyőzni, hogy ne tartsak állatot. Állatok mellett nőttem fel (halak, pintyek, papagájok, hörcsögök, mikor mi, nagyszülőknél meg baromfiudvar), nekem természetes, hogy vannak.

2019. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Első randi!

Mióta ismeritek egymást? Azért előszőr ez rólatok szoljon.

Ne hozd rá a sikitó frászt!

A kutyáddal összeismertetni nem ugyanaz mint amikor valaki nem tud uszni és belökik a mélyvízbe.

Mielőtt összeismertetnéd őket, fel kell készítened. Azt írod "fél ezektől a kutyáktól". A kutya tökéletesem veszi az emberek lelki állapotát. A félelmet, ha tétovázik amikor meg akarod simogattatni. Nem biztos hogy "kis cuki" lesz mint otthon.

Szóval fokozatosan mindent a maga idejében!

2019. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is atomkigyurt hegyomlas bull tipusu van. Imadom oket! Igy lattatlanban szeretem a kutyad.


Az oktogonon vannak olasz ettermek,akik szeretik a kutyakat es szivesen latjak az ettermeikben ( korbeugraljak a kutyad es agyonajnarozzak) : bellozzo, made in pasta, pizza forte

A 13. Kerben szinte az osszes kavezoban szivesen latjak a kutyakat.


A tunderi kutyad a fontos. Aki nem szereti a kutyakat,az rossz ember. Attol en is ovakodok. A kutya szerencsere megerzi a rossz embereket,ha rosszban santikal vki. A legjobb teszt. Ha nem szereti a kutyakat,nincs felrlossegerzete,empataiaja,onzetlensege,ami egy komoly kapcsolathoz kell. Szerencsere a kutya szuri az onzo gonosz embereket.

N

2019. szept. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Bacod én majd nagyanyámat viszem, olyan jó anekdotái vannak, meg mindig van nála valami süti, feldobná a hangulatot. Mégcsak szarni se fog a járdára, hogy zacskóval kelljen szedegetni! Tök jó ötlet. Ja, nem az. A kutya se.
2019. szept. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
15# az első randin egymással kéne foglalkozni, nem a kutyával. Bőven elég beszélni róla.
2019. szept. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
#15 Én szeretem a kutyákat, nekem is volt kutyám, és szívesen fogadom őket. De nem első randin....és nem a bull típusúakat. Mondjuk nem is ismerkednék olyannal, akinek ilyen van. (Vagy roti, német juhász) Félek ezektől a kutyáktól és nem azért mert rossz ember vagyok.
2019. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem szép dolog így tesztelni, de végül igazad van. Aki össze akar jönni veled, az a kutyáddal is ki kell jöjjön. Szóval vidd!
2019. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%

Ha fél ezektől a kutyáktól talán ez később sem lesz jobb. Én is vittem de nem az első randin. És akkor közölte, hogy a kutyus marad az udvaron éjszaka :D

Nem is maradtunk együtt tehát nem a kutya ment az udvarra :D Egy férfi kedvéért sem válnék meg a kutyustól .

2019. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!