Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival, aki 28 évesen otthon lakik és 70 ezret keres?

Figyelt kérdés

Az zavar, hogy nem is akar váltani munkahelyet, mert kényelmes munka.

De hogy lehet így jövőt tervezni vele?


2019. aug. 30. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno egy luxuscikkeket árusító üzletben dolgoztam ennyiért pár éve, napi 8-10 órát. Naiv idióta voltam, tudom, azt hittem majd lesz normális szerződés, és jutalék.

A főnök 50milliós autóval közlekedett és nekem panaszkodott, hogy rosszul megy a bolt. :D

Nem sokáig voltam ott, a vicc az, hogy nem értette a kedves vállalkozó házaspár, miért is jöttem el szó nélkül.

Sajnos léteznek ilyen vállalkozások, munkahelyek. Én hamar eljöttem, de van aki évek óta, azóta is ott van. :(

2019. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami 4 órás munka lehet, vagy csak hétvégi, vagy beugrós valahol. Igen... így tényleg kényelmes 🙂


Én meg nem akarnék kellemetlenséget neki, maradjon csak a kis komfortzónájában! 🙂

2019. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy kulturális közfoglalkoztatottság keretében dolgozik, magyarán közmunkás. :\
2019. aug. 31. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!