Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen 'szimbólumok' vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 'szimbólumok' vannak a leszbikusoknál?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kinézetbe. :)
2010. júl. 13. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
rózsaszín háromszög
2010. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komoly a rózsaszín háromszög? :O
2010. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit én láttam rajtuk.Kockás ing hosszú vagy újjatlan,vállon tetkó,rövid vagy kopasz haj.
2010. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 02:07


ó te g.ci!:D

nem hallod, fel van nekik zselézve a hajuk kakastaréjba és mindig van náluk egy adag kannás vagy koccintós

kard ki kard b.zikám:D


mondjuk fenn állhat ez a helyzet is, onnan lehet megkülönböztetni hogy a tetoválás hello kitty, vagy valami színes izé, nyegle mozgás, nyálas fej, láttam már én is kopaszt közülük, de az biztos valami seggkurkáló nemibetegség oka lehetett

2010. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy picit félreérthettem a dolgot, mert ha teszem azt, te egy "meleg" vagy aki kinn volt a kö...(meleg felvonuláson) és most az ellentábort fikázza akikkel valószínűleg összefutott akkor visszavonom a punkos dolgot, megvagyok néhánnyal közülük, de sokkal nem
2010. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vágom miről beszélsz ucsó.

A régi környékemen lakott 6 leszbi pár.A többség úgy öltözött ahogy írtam,az egyik pár totál kopaszra volt nyírva,a fele meg simán,hétköznapian öltözött.1 volt köztük,aki csajosan öltözött.

Mikor nyáron mentek strandra csoportosan,csak akkor vetted észre,hogy nők,amikor közel értek,messziről full krapekok.

2010. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fain:D akkor bocs mindenért
2010. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
94%
a válaszok alapján a XVI. századba csöppentem. nem azért, de ti hol éltek? nem minden leszbi néz úgy ki mint az általánosított sztereotíp buccsok. azért hiszi mindenki azt, hogy úgy néz ki az ÖSSZES LESZBIKUS, mert csak őket ismeritek fel. elmondanám, hogy sokkal több leszbiről az életben nem mondod meg amatőr szemmel, csak mikor bepróbálkozol a szánalmas dumáddal egy tök szexi csajnál és ő lepattint, hogy bocsi, de a lányokat szereti. miért kéne amúgy ilyen hülye kategóriákba benyomni őket? ennyi erővel mondj nekem egy szimbólumot, amiről a heterókat fel lehet ismerni? ők nem egy másik faj, hogy külső ismertetőjelek alapján kelljen felismerni őket, szimplán csak nők, akiknek kvára elegük van ebből a fasiszta világból és úgy gondolják, hogy több gyengédséget kaphatnak egy nőtől, mint egy férfitól. azt meg, hogy a 4 fal közt mit csinálnak, senkire nem tartozik.
2010. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!