Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tetszem egy visszafogott fiúnak?

Figyelt kérdés

Ha tetszem neki és nem lép, akkor mit csináljak én?


Értelmes válaszokat légyszi.


2010. júl. 13. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépj.
2010. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán lépjél te...:D vazze...
2010. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Töltött paprikát.
2010. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keresi a társaságod, szeret a szemedbe nézni és mosolyog ha mosolyogsz. Hívd el valahova!
2010. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
irj neki. sztem pont itt van 2-3 kerdessel feljebb...
2010. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak mert amúgy elég beszédes, de mikor én ott vagyok szinte megnémul :/ Meg ha kérdezek valamit tőle, akkor alig válaszol. De amúgy pedig rockzenész :D Szóval annyira nem hinném, hogy magába forduló...
2010. júl. 13. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy rockzenész is lehet magába forduló :D (mint pl Én)
2010. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rocker? lehet h emos. na nem az a ma divatos "szemembelogahajam attolkonnyezek allandoan vagy deszarazelet felvagom azereimet" fajta, hanem az a rendkivul erzekeny lelki vilagu '80-as evekbeli emot kepviselo rocker. de lehet h csak arra var h mint pszichopata kitephesse a majad
2010. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!