Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha leszólítok egy nőt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszólítok egy nőt, és elhívom valahová, akkor mondanom kell neki?

Figyelt kérdés

Ha én nem akarok komoly kapcsolatot, akkor mindenképpen mondanom kell neki anélkül, hogy kérdezné? Hogyan etikus?


Kort és nemet is kérek válasznál. Kérem, hogy foreveralone emberek ne válaszoljanak.



#ismerkedés #instant-randi
2019. aug. 20. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz belemenni a dologba olyannal aki meg igen akkor mi értelme volt ennek a kérdésnek? Én a helyedbe hamar tisztáznám, mert én például biztos nem mennék bele ha nem komoly.
2019. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Okyan,mintha valami ribinek néznél nőket az utcán.Leszólítgatnál idegeneket az utcán,de nem ismerkedési szándékkal,hanem mert csak dugnál velük.Nevetséges.Ha később közlöd be,akkor sem lesz jobb a helyzet.
2019. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Erről szól az élet. Egy nagy játszma. Én pedig jó színész vagyok, HA KELL.
2019. aug. 20. 14:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az ilyenektől mentsen meg az élet😆 Szerintem több értelme van ha megtalálod azt az egy embert akivel családot tudsz alapítani és boldoggá teszitek egymást emellett. De ha te r.biket keresel akkor szórakozóhelyeken megtalálod őket jó hamar. Viszont a helyedbe olyanokkal nem szórakoznék aki komoly kapcsolatot keres, szóval remélem nem fordult meg a fejedben hogy kihasználj bárkit, mert az tényleg undorító lenne.
2019. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amelyik csaj csak szexet akar, az nem jó az ágyban. :( Én viszont elvárom a minőséget.
2019. aug. 20. 15:08
 16/19 anonim ***** válasza:

Szívesen.

[link]


Akinek nem ez a munkája, az max az arcodba nevet, és megy a dolgára.

2019. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire elvárod a minőséget akkor minek keresel alkalmi kapcsolatot? Érdekes a gondolkodásod.
2019. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire elvárod a minőséget akkor minek keresel alkalmi kapcsolatot?"


MINŐSÉGI SZEX. Attól, hogy valaki párkapcsolatban van, még lehet rossz az ágyban. Hogy miért? Mert nincs igényem párkapcsolatra.

2019. aug. 20. 15:24
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem , amikor legelőször összefuttok, és beszélgetni kezdtek, akkor még nem kell feltétlenül lelőni a bulit azzal, hogy elmondod, kivéve, ha csak rá nem kérdez. Következőleg, hogyha már direktben találkoztok, akkor már mindenképpen elmondanám, hogy most nem hosszú távra keresel kapcsolatot, csak szívesen ismerkedsz, vagy valami.
2019. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!