Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemüveges vagyok. Úgyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges vagyok. Úgyis fogok tetszeni valakinek?

Figyelt kérdés

NAGYON nem szeretem a szemüveget. Nélküle sokkal szebbnek érzem magamat. Úgy érzem , hogy nem áll jól.

Félek így senkinek sem fogok tetszeni :/ :(


2010. júl. 13. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem először az önbizalmaddal foglalkozz, mint egy szaros szemüveggel.


Önbizalomhiány az látszik, érződik és inkább ez taszithatja a pasit és nem a szemüveg...

Amúgyis egy kapcsolat tönkremenésének az egyik forrása az önbizalomhiány....innen jöna féltékenység, bizonytalanság a hiszti és h nem bizol a pasidban stb...


Szál ne törődj szerintem a szemüveggel mert sokmindenkinek jól áll...


Én személy szerint szinte fel se tűnik ha valaki az adott pillanatban szemüveget hord vagy nem...

2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én nem tom h az a 16 éves lány már ilyenkor hord kontaklencsét...én 17 éves vok és azt mondták a szemészeten h nem érdemes kontaklencsét hordanom mer lehet h romlani fog a szemem mivel fiatal vok még...

am. meg én se hordom a szemüvegem:D nem azért mernem áll jol mert én ugyis tetszem magamnak de szemüveg nélkül jobban hozzászoktam magamhoz:D kontaklencsét én mindenképp fogok viselni majd!

2010. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én imádom a szemüveges csajokat, bár a mostani barátnőm nem szemüveges.

20/F

2010. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ez hülyeség! Miért ne tetszhetnél akkor ? Szerintem ha valakinek megtetszesz, akkor nem a szemüvegedet fogja nézni.
2010. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha félsz hrosszul áll akkor linkelj egy képet:D
2010. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
kontaklencse?
2010. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
a barátom szemüveges és most kitalálta hogy kontaktlencsét akar, szerintem sokkal jobban néz ki szemüvegben:)) de nem szólok bele, az ő dolga:(
2012. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!