Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a jelenlegi vagy az utolsó párotokkal? Illetve mennyi idősen?

Figyelt kérdés
Nyugodtan jöhet hosszabb sztori is
2019. aug. 14. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Stoppoltam(életemben egyetlen egyszer)mert kb 2 napos buli utan azt sem tudtam hol vagyok (utolag kiderült hogy x vàrosbol stoppoltam ugyanabba az x vàrosba)aki felvett annak összevissza kamuztam magamrol, vègighallgatta, haverjàval röhögnek-aztàn közlik ez szèp nese volt mellesleg ismernek engem is a baràtom is, szal ismerösök vagyunk (erre is utolag jöttem rà hogy tényleg), szoval nagy huzavona àràn hazavittek es a helyes srac randiert könyörgött.

De szoval ezek utan h.lye lettem volna meg amugy is randizni vele, de mivel nem akart elengedni addig igy megigertem hogy talalkozunk amiröl helyböl tudta persze hogy kam.


Lement jo sok huzavona harc meg haboru mire megkapott. Es merhetetlen csodàlatos szerelem lett belöle.


Szoval igy

2019. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Itt. :D
2019. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egyetemen, 20 evesen :) mar 2 es fele eve tart a dolog
2019. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kuncaaftom volt mikor prostitualtkent dolgoztam. 8 eve egyutt.
2019. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!