Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jo helyek vannak pesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jo helyek vannak pesten?

Figyelt kérdés

egy ismerősömmel aki tőlem nagyon messze lakik randizni fogunk pesten és szeretnék pár ötletet h merre és mit csináljunk 1 napon keresztül és nem elsősorban disco k ra gondolok azokat én is ismerem

előre is köszönöm


2010. júl. 12. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Najó, de ez azért még kicsit kevés infó a tanácshoz....miket szerettek csinálni? sétálgatni? teázni? kábézni? múzeumba, kiállításra menni? mozizni? koncertre menni? shoppingolni? játszóterezni, kocsmázni? kajálni?


bocsi, nem kötekedésből, de 1000 jó hely van és nagyjából mindnet lehet csinálni, szal kéne vmi közelebbi, mert nem biztos h amit én jó randinak gondolok az nektek is bejön :)

2010. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát a múzeumok kocsmák kilőve ugygondoltam h a napot tartalmassá kéne tenni és megkoronázni vmi koncertel és nyilván valahol ennünk és innunk is kell a napalatt

remélem elég információt adtam ahhoz h tudj tanácsotadni :P

2010. júl. 12. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
állatkert, vidámpark, séta, mozi,éttermek, bowling, ..
2010. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gyors éttermek,éttermek-gondolkozz,h milyen árkategóriában..pl a kálvin tér-üllői út sarkán van két olcsóbb étterem-étkezde,de átlagban ennél jóval drágábbak az éttermek.A gyorsétterem az más,az van a nyugati pu. környékén pl a westendben rengeteg,meg a körúton is török gyrosos-azok finomak is.Aztán gyakorlatilag az egész körút tele van jó kis kávézókkal.

Állatkert,mozi,vidámpark,szintén jó program.A gödörg club-ban az erzsébet téren pedig minden este van valami koncert.

2010. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hasznos válaszokat kaptam
2010. júl. 15. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!