Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne égő ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne égő ha ez történne velem és a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a családom állattenyésztő életmódot él, rengeteg tyúk, disznó és tehén van az "udvarunkon" ami elég nagy. És ugye úgy illik hogy megmutatom a házat és a körülötte levő dolgokat. Szerintetek nem fog kiábrándulni belőlem ha megmutatom neki ezeket? Még nem hoztam haza lányt soha sem. Ezért izgulok egy picit. Van traktorunk is és trágyázónk, nem a legkíméletesebb szagok jönnek onnan. Remélem tudtok segíteni.
2010. júl. 12. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy hozzon gumicsizmát.
2010. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Jaja, GCs nagy divat! :)


Nekem tökre tetszene, nagyapámék is állattartók voltak, adj neki oda egy ari csibét vagy valami :)

2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én körbetraktoroznék vele a határban, majd bevonulnék vele a szénaboglyák mögé.
2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en erre csak azt tudom mondani "szarban van a penz" ha a baratnod nem az a szoke cicababa fajta akkor meg fogja erteni mindenbol kell penzt szerezni es nem mindenki csak iro asztalnal keresi a napi kenyeret szerintem meg fogja erteni
2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
57%
Szerintem ha a barátnőd szeret téged akkor elkell ,hogy fogadjon azzal eygütt, hogy a családod állattenyésztő életmódot él:) Gondolom tudja ezt(?) vagy már szóba került, h a szülők mivel foglalkoznak?! Tehát nagy meglepi nemhiszem, hogy érni fogja..Engem személy szerint nem zavarna, mondd neki, hogy öltözzön kirándulósan:-)
2010. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A látogatás előtt azért készítsd fel.

Gondolom azért már meséltél neki róla, hogy mivel foglalkoztok. Szerintem, ha a ház rendben van (nincs ezer légy bent, stb), nem lesz gond. Akár próbáként is felfoghatod, mennyire normális a csaj, elfogad-e téged így is.

2010. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy a mai csajoknak nagyon nem jön be ez a vidéki idill, nekik a vidék csak a wellness szállót meg a fesztiválokat jelenti.

Persze, ha rájön, hogy ebből pénzt lehet csinálni (pl megmondod, hogy a traktor drágább, mint egy új BMW, akkor attól biztos leesik az álla), akkor esetleg elfogadja, de ma már minden lány modell, jogász, bankár vagy médiaszemélyiség akar lenni.

Meg kell vele értetni, hogy a sok állat, meg a trágya, a traktor mind pénzt hoz. Akkor elfogadja.

2010. júl. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a megértő válaszokat!
2010. júl. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!