Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a férfinak kell fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinak kell fizetni a randin általában?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Már párkapcsolatban, ha elmegyünk randizni, akkor egyszer én, egyszer ő. Általában a nagy éttermi dolgokat ő fizeti, mert az úgy jobban is néz ki, de ha elmegyünk egyet fagyizni, kávézni, azt én fizetem. Nem is lenne fer csak belőle élni, így igazságos.
2019. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Az első randin illik fizetnie, a többi mehet felesbe. De én nőként az első randin is felajánlom. Volt, aki meghívott egy kávéra, de olyan jól beszélgettünk, hogy ittunk még egyet, és arra én hívtam meg
2019. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
27 éve kezdtem járni a férjemmel (pár nap és ünnepeljük a 25. házassági évfordulónkat) és visszagondolva sosem fizettem én. Igaz, tanuló voltam, nem lett volna miből. Aztán összeköltözés és házasság után abszolút közös kassza lett, nincs olyan több évtizede, hogy én pénzem, te pénzed. Szóval így belegondolva ez nekem egy nagyon szép emlék, pláne látva, hogy milyen smucig pasik vannak, akiknek az a lényeg, hogy fú most ők fizettek és de tavalyi már az ilyen. 😅 Jó, nálunk nem is csak a lukra ment ki a játék, amint látható is az eltelt évek számából.
2019. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!