Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti a szigetre ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti a szigetre ismerkedni mentek vagy csak kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképp nem ismerkedni, van barátom, de előtte se ismerkedni mentem bulikban/fesztiválokra. Bár a 25 évem alatt 2x voltam 1-1 fesztiválon és nem igazán tetszettek, de egy adott fellépő miatt mégis elmentem. Na szóval a lényeg, hogy én azért mentem, hogy élvezzem a zenét, táncoljak és bulizzak, nem másért.
2019. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Enni.
2019. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. miért otthon nem etetnek, a városban meg nincs elég kaja így kifizetsz egy belépőt több 10 ezerért ?
2019. aug. 4. 01:17
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nyilvánvaló, hogy a napi kb. 28 ezres belépőért elsősorban ismerkedni mennek. A kikapcsolódás és az ismerkedés nem zárja ki egymást (már aki nyitott rá).
2019. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szexológus! Maga nő vagy férfi?

Hogy megy a szex a szigeten maga szerint?

2019. aug. 4. 02:58
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Mindig van és mindig lesz olyan, akivel lehet ott ismerkedni, már mint így fesztiválokon.

Minden típusból van jelen.

Ott van Zalán, egy twitch-es gyerek [link] ,


most volt nem rég az East Fest Mezőtúron, felszedett egy csajt Debrecenből, most ők elvileg együtt is vannak.

Szóval nem mondanám lehetetlen küldetésnek. Vagy akár szexre találni valakit. Ugyan ez a srác 4 nőt fektetett meg legalább Easten.

2019. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

A fiúk azzal a szándékkal mennek szigetre, hogy szexeljenek, tehát legyen valami.

A lányoknak ez nem ilyen ösztönszerűen fontos, de ez mindig is így volt, és lesz is. Ebben különbözik nő és férfi.

2019. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolódni. Ismerkedni ingyen is lehet. Jesszus. Micsoda kérdés ez.
2019. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolódni, szórakozni egyet a barátokkal.

Ismerkedni más helyeken szoktam, ahol nem kell drága jegyet vennem.

2019. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerkednek, de lesz ami lesz, nem zárkóznak el semmitől. Tudod a holland euró az csodákra képes, ha meg nem jön be marad a jó magyar forint, vagyis más szóval barát... ;)
2019. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!