Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fontos nektek, hogy milyen egy fiú keze?

Figyelt kérdés
van olyan kéz, ami illúzióromboló tud lenni? :D
2010. júl. 12. 00:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát akkor nincs szerencsém!

egyébkén miért nem jó ha egy férfi ember keze bőrkeményedéses meg a körme alatt piszok van? pl azt is jelenti hogy rendesen dolgozik stb... persze ha a többi része is koszos és büdö akkor az egy csöves vagy egy cigány :D

2010. júl. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem szép ápolt a kezem, még sem dicsérte meg még egy lány sem, barátnőm sincs:S

Nem értem.

2010. júl. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a nagy gyűrűket szeretem és a fekete körmöt. Szexi..
2010. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

na nekem órám is van, meg a kezem is erős, férfias, ápolt, mégse dicsérte meg még egy csaj se :D

18/F

2010. júl. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok, mert van feleségem és autószerelő vagyok :) Mindig tiszta fekete olajos a kezem.
2010. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Vékony kéz,hosszú ujjak és amikor a kézfején kicsit kidudorodnak az erek. Meg ha van rajta 1-2 ezüst gyűrű.

Na az a szexi kéz.

2010. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

isten bizony, hogy a szeme után a kezét nézem meg először! legyenek szép hosszú, ne ropi ujjai. a körme legyen igénye,s tiszta, vágott, ne rágott. puha érintésű, ne száraz, ne repedezett, hólyagos, azt is utálom, ha a bőr a körömnél le van rágva. és szeretem, ha a fiú tenyere nagy, és erős. :)

16/L

2010. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem pont a durva kezű pasik jönnek be. Szerintem férfias ha van rajta bőrkeményedés, hólyagok, és jó erős a fogása. A barátomnak is ilyen, mert evez, meg edzőterembe jár, és nem rest a ház körül tenni venni, bár a munkája nem ilyen jellegű. Amúgy nagyon szép a kéz formája, hosszú ujjak, szép körmök, csak vannak rajta bőrkeményedések elég rendesen.

Persze én nem ez alapján döntöttem el hogy ő az igazi, de nekem vonzó tulajdonság.

Férfinél a hosszú piszkos köröm ami talán talán nem tetszik. Látok néha ilyeneket.

2016. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!