Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéltek még azzal a csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltek még azzal a csajjal aki azt mondta hogy komoly kapcsolat nem lehet köztetek?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy vkit felvesztek msnre, elmentek egy randira és a végén közli hogy szerinte ebből semmi komoly nem lehet.Törlitek a csajt msnről vagy fenthagyjátok?Mert én pl utána soha nem írok már rá....

Ő meg minek tenné?De az mégis csak fura hogy azelőtt tök jól elbeszélgettetek és egy randit követően megszakadt minden, nem?


2010. júl. 11. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:

Mert engem zavar,ha msnen új képe van vagy új kiírása...

De annyira nincs erőm letörölni :/

2010. júl. 11. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, furcsa, de ha egyszerűen nem jó másra?
2010. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem :O

Mit akarsz ezzel?

2010. júl. 11. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

jah, beszelunk.vicceket mondunk egymasnak. abban semmi komoly nincs.

am ha elmegyek valakivel randizni, altalaban arra vagyok kivancsi, h mennyire van ra esely h komoly lehet a kapcsolat. ha lehet komoly, akkor megprobaljuk, ha nem, de joban maradunk, mert tul tudunk lepni ezen, akkor persze, beszelunk. lehet h ritkabban, lehet h nem. mindenkinel valtozo

2010. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A túllépéshez idő kell és gondolom annak kell először lépni aki azt mondta h csak barátok legyünk.

Vagy tévedek?

2010. júl. 11. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
az lep eloszor, aki hamarabb akar valamit. nem kell a masikra varni foloslegesen...
2010. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az osztálytársamat kérdeztem meg, hogy lehet-e köztünk valami, és elég egyértelműen azt mondta, hogy nem :(


Most is meg van MSN-en ugyanúgy, ahogy egy csomó más osztálytársam is. Eddig nem is volt baj, ugyanúgy beszéltünk MSN-en kb. hetente, de most úgy néz ki össze akar jönni a legjobb barátommal. Úgyhogy nem tudom mi lesz, mert ez elég komoly és rossz dolog.

2010. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!