Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? :S

Figyelt kérdés
A barátom pár napja nagyon furcsa, és ha ideges mostanában azt is lajtam tölti le! Ma megy este bulizni az unoka tesómmal és félek meg is fog csalni bár megbizom benne de ha iszik akkor nem tudom milyen mert nem nagyon szokott!:S Ja meg a volt bnője számát kitörölte a telefonombol hogy fel ne tudjam hívni!:S Ez szerintem elég indok meg most is csak halgatott nem válasszolt h mi van kettönkkel!:S Én lépni szeretnék! De nem tudom hogyn...:S
2010. júl. 10. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem várd meg mi lesz az este vége, az unokatesód bizt vigyáz úgy rá h ha vmit is akarna tenni mondaná h " te őrült vagy van bnőd!..."ha nem fog megcsalni akkor ülj le vele és beszéljétek meg, ha nem akar akk mondd neki h nem mozdulsz addig amíg meg nem beszélitek mert téged érdekel a kapcsolatotok.ha megcsal akkor egyértelmű a dolog, ha fáj is.:S:(nah igen ez a volt bnő telefonszám kitörlés az gyanús, de bízz meg benne addig míg nincs kézzel fogható bizonyítékod, mert aztán azt fogja mondani h nem bízól benne és h nem szereted, rem tudtam segíteni
2010. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomrítani de nemlehet h lelkiismere furdalása van mert már megcsalt? és a volt bnőjével gondolom akk, ha már kitörölte a számát a telódból.

remélem minden rendbe jön köztetek :D

2010. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én párom is volt ilyen, amiket leírtál

de nem megcsalás miatt, hanem mert el volt szállva, hogy velem bármit megtehet, úgy sem hagyom el, így már nem is értékelt.

én is felhívtam már exét, és csak az volt a baja, hogy leégetem mások előtt, meg így látják mások is, hogy milyen bizonytalan a kapcsolatunk és ezért nem viseli, ha felhívom akárki csaj ismerősét.

2010. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jött neki össze a bulizás!:D:D Nem tudott elmenni mert a kocsi elromlott!:D:D Ugyhogy megcsalás nincs... és most normális is volt mikor beszéltünk!:) Hát remélem hogy nem lesz gond!:) Azért köszi a válaszokat!
2010. júl. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!