Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon többet érez irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többet érez irántam, mint barátság?

Figyelt kérdés

Volt barátommal kb 3 hónapja szakítottunk, azóta elég jó "baráti" kapcsolat alakult ki köztünk...legalábbis annak hívjuk.talán túl jó is, szinte minden nap beszélünk, eközben bókol is gyakran.


most épp lent van balaton soundon, és napi 8-10 smst ír onnan is....pedig tele van a hely bikinis lányokkal, ott a balaton, a haverjai, sok buli, szal azt kizárnám, hogy unalomból teszi mindezt.


2010. júl. 10. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tuti szeret..
2010. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ez függ attól meddig voltatok együtt, illetve volt-e párkapcsolat előtt barátság? Szerintem igen, még mindig gondol rád úgy mint a barátnőjére
2010. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt barátnőmmel én is napiszinten beszélek és ha nem tudunk emesenen beszélni akk alap a napi 6-7 sms.:D

és ez nálam annak a jele h még mindig oda meg vissza vagyok érte...:$

elvileg csak " barátok vagyunk " ...

És naponta töbször is bókolok neki...:)

2010. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jah igen és 17/F :D
2010. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kár h csak 17, így nem te vagy ő.... pedig vicces lett, vna, ha ő válaszol :)

amúgy kb 5 hónapig voltunk együtt, nem is vesztünk össze, szakításkor sem, inkább csak el laposodott az egész....

mostanában úgy érzem, jobabn érdeklem, mint akkor, és engem is nagyon érdekel Ő

amúgy nem volt barátság az összejövés elött, randizgatással kezdtük anno

2010. júl. 10. 21:02
 6/12 anonim válasza:

Ehhe

Fiu és lény között nincs barátség!

tapasztalat...:S

2010. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21:04 De van Barátság férfi és nő között...;)

tapasztalat.:)

igaz ki hogy áll hozzá ;)

2010. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

21:04 most ellentmondásba fogok keveredni magammal, de szerintem van, abban az esetben, ah egyik fél sem vonzódik a másikhoz...nálunk megvan a kölcsönös vonzalom szerintem, szal nem oké....


így jobban átgondolva az a kérdés, hogy mit akar ezzel elérni? csak szórakozik velem :S, vagy komolyan gondolhatja?

egyáltalán megérné ekkora energiabefektetés, ha csak szórakozni akarna velem? (am is nehezebb eset vagyok, mint ismeretlen lányok, hiszen ismerem már a jó és rossz tulajdonságait)

2010. júl. 10. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
mi lenne , ha írnál neki egy sms-t hogy nagyon hiányzik nincs kivel beszélni stb... és megemlíthetnéd, hogy mostanában egyre többet érzed hogy hiányzik. és hogy ő hogy van vele. ha azt írja így akkor jó jel ha meg valami ne jót XD akkor megírhatod hogy nagyon jó barátod... :) legyél rafinált :P
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fió lány barátsáb van, de előbb utóbb átalakul, valamelyik fél részéről. Idő kérdése. Szintúgy tapasztalat.

Am szerintem többet érez, lehet, hogy újrakezdést akar :)

15/F

2010. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!