Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán jó megoldás?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok a barátom 25,már az esküvőt tervezgettük amikor fél évvel ezelőtt becsapott a mennykő.Súlyos balesetet szenvedett a munkahelyén,megsérült a gerince és sajnos deréktól lefelé lebénult.Én tartottam benne a lelket,bíztam benne hogy talán fel fog épülni,de sajnos nem,örök életére az orvostudomány mai állása szerint így fogja leélni az életét.

Én még most is szeretem,de ismerőseim mind azt mondják hogy hagyjam el,mert így az én életem is tönkre fog menni.Pl.a szex szinte lehetetlen lesz hagyományos módon,meg egyéb dolgok amik tényleg rémisztőek.

De tudom hogy én vagyok az egyetlen szalmaszál számára,ha elhagyom akkor fel fogja adni a küzdelmet.Most mit csináljak?ha elhagyom akkor a lelkiismeretem sose fog megnyugodni,ha vele maradok akkor az én életemnek is lőttek.Mit csináljak?


2010. júl. 10. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NE azért maradj vele, mert összetörne lelkileg (még jobban, hanem mert SZERETED. Ha ez nem így van, ne maradj vele, ne csapd be. Magadban kell tisztáznod a kérdést: szereted-e és le tudnád-e vele élni az éledet így is.
2010. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs jó megoldás.


Megmondom öszintén, nem tudom mit tennék a srác helyében, hogy érezném magam ha elhagyna a szerelmem.


Lehet megérteném és belenyugodnék, mert velem nem élhet teljes értékü életet.

Lehet magamba fordulnék, és számomra az élet egy szar dolog lenne.

2010. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó megoldás nincs... :(

Egy megoldás van. Feltenni magadban a kérdést h szereted-e annyira a párod h vele maradj örökre. Ha igen a válasz, már meg is van a megoldás.

Ne hallgass másokra. Nyilván vannak szükségleteid, fiatal vagy még. De nem hiszem h ne lehetne megoldani azt is(segédeszközök és a barátod, ha szerelmes vagy, már önmagában elég). Babátok is lehet már egy kis orvosi segítséggel. Sztem ilyenkor alap h vele kéne maradnod és támogatni mindenben!

Legyetek így is boldogok és ne hagyjátok h mások beleszóljanak az életetekbe!

Sok sikert!

20/L

2010. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mért lőttek volna a te életednek?csak nagyon nehéz lesz minden ami eddig könnyű volt és ez most egy próba ha szereted ezért ne hagyd el ha meg úgy érzed te így nem vagy boldog egyértelműen nem szereted úgy menj..
2010. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat,már az is jó volt hogy valakikkel megoszthattam a gondjaimat.Csak őrlődök,fél éve nincs egy nyugodt órám se,de sajnos van az életnek árnyoldala is.Még egyszer köszi!
2010. júl. 10. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
úúúúú hát tudod az én életem most elég szar, de most, hogy ezt olvastam, örülhetek magamnak. nagyon nehéz eset. őszintén szólva nem is tudok mit mondani. itt gyakorlatilag nincs jó döntés, nem irigyellek.
2010. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:34


ez én voltam énis ma szakítottam barátommal mert kiderült mikor összejöttünk már akkor megcsalt de soha nem lehetett volna elképzelni róla..de tényleg soha és kiderült csomószor hazudott nekem viszont nem nyafogok mert tényleg látom van akinek rosszabb kívánom ,hogy bárhogyis döntesz nekedis és párodnak is maximálisan jó legyen

2010. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen baleset történt vele pontosan?
2010. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!