Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Szereti még? [...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Szereti még? [ Többi lent. ]

Figyelt kérdés

Van 1 barátom.. most 1 hónapja vagyunk 1ütt de ez a 3. h összejöttünk.. először 3hétig utána 1 hétig és most megint együtt vagyunk.

Van a volt barátnője, 10hónapig voltak együtt, nagyon bele volt/ van zúgva.. de most azt mondja h utálja és h átverte (mármint a csaj a srácot). De annyira bele volt zúgva.. és még most is néha eszébe jut, de akkor azt mondja h utálja. Én nem nagyon hiszem h utálja.. Mikor legelőször szétmentünk azért mert vissza ment ehez a csajhoz. Nem szereti látni sem.. (aztmondja). De elvileg azért is utálja.. mert nem látja be h ő is hibás volt, és a barátai sem álltak ki a srác mellett. Minden dologhoz amit 2en csinálunk hozzá tudja kötni a csajt is.. h ő ezt nem szeret azt nem szeret.. mert a másik csajjal rossz emlékei annak.. Szerintetek szereti még??

Értelmes válaszokat lécci. És bocsi a regényért.. Előre is köszi.


2010. júl. 10. 11:18
 1/7 clint ***** válasza:

semmi baj, legalább értjük miről van szó:)

igen tuti szereti még, gondolj bele, ti lányok is mindig azt mondjátok az exre, hogy utáljátok, ha még szeretitek.

2 lehetőség van:

vele maradsz és előbb utobb téged megszeret

vele maradsz, és előbb utóbb ujra összejön a csajjal


Ha azt mondja utálja, akkor még szereti, ha majd ugy tesz, hogy nem érdekli, és nem is szidja, nem is beszél róla, akkor maár kiszeretett belőle.

2010. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem is szeret... a csajnak most van pasija.. de az is ilyen féltékenység kicsikaró pasinak.. :S Mert a csaj is szereti.. de ő is azt mondja.. h jaj bár meg se ismerte volna..

Elfogja vajon felejteni ? valaha is ?

2010. júl. 10. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
véleményem szerint nem fogja elfelejteni,főleg ha tényleg nagyon szerette a csajt...pasik nehezebben felejtik el a nagy szerelmüket,és lehet téged is szeret,de biztos hogy nem szerelemmel...bocsi de sztem te csak feljtőnek vagy neki jó:S
2010. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet.. én is gondoltam már erre.. meg mert többet adok neki mint a volt csaja..
2010. júl. 10. 13:49
 5/7 A kérdező kommentje:
De közbe mindig azt mondja h nagyon szeret.. és ez elején még oda volt a csajért jobban.. és h miattam megpróbálja felejteni és túl lépni rajta.. és próbálkozott is.. elrakta az összes ajándékot amit a csajtól kapott..
2010. júl. 10. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
hát...akkor sztem legyél minél többet vele,de ne nyomulj rá,mégha együtt is vagytok,és akkor talán jobban rád fog figyelni,és tényleg el fogja felejteni....bár teljesen nem=(neki mindig ő lesz az első...előző voltam
2010. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen:S
2010. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!