Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg lett. Van amit én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg lett. Van amit én még megtehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
Skizofréniát állapítottak meg immáron exemnél (kb. 1hete váltunk el). Zaklat a vádaival, hogy visszakerült ebbe az állapotba, és ismét kezelésekre van szüksége. Nem tudtam hogy azelőtt is volt ilyen állapotban..Állandóan nyöszörög hogy segítsek rajta. Iszonyúan sajnálom ami vele történik, de nem bírtam tovább a viselkedését. Tudom hogy ezzel sakkban akar tartani engem, de ha tényleg meg van az apró kis esélye hogy belejátszottam, már bűntudatom van. Szerintetek amennyire csak lehet meneküljek, vagy mint barát segítsek neki?
2010. júl. 10. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgysem tudnál csodát tenni vele.
2010. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Az egyik legjobb barátom is az.Nincs két egyforma eset,de gyógyíthatatlan gondolom tudod és örökletes is.Nem tudom hány éves vagy,terveztek-e gyereket,de én figyelembe venném,hogy a gyereken ne legyen beteg.Sajnos előbb-utóbb leépűl.Gyógyszerekkel régi önmaga lesz kb 60%-ban.

Barátként segíthetsz neki.

Az én haverom nagy csajozó volt előtte és időnként meglátogatják a régi női.

2010. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak más szerettei, akik segíthetnek, a te támogatásodat biztosan félreértené.
2010. júl. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!