Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jo jel mikor a másiktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jo jel mikor a másiktól függenek az érzések?

Figyelt kérdés
mikor a szeretett nő iránt, mikor kommunikálok vele bármilyen formában bármiről, ugy érzem minden oké. mikor meg nem beszélek vele 1 nap akkor meg olyan gondolatok jönnek mint ha nem működne.olyan mintha nélküle elbizonytalanodnék.Magyarul tőle függenek az érzéseim.Ha kell még infó kérjetek.
2010. júl. 9. 21:10
 1/1 Laura883 válasza:
Mindenkinek vannak ilyen érzései olykor. Bár szerintem csak kis mértékben egészségesek. Próbáld meg magadban tisztázni, hogy értékeled-e, illetve megbecsülöd-e őt. Ne járj úgy,mint az én x-em. Több évig jártunk, de nem éreztem, hogy ebből lesz valami. Aztán egyszer csak szakítottunk. Amikor kiléptem az életéből, akkor hozta a jegygyűrűt.Már késő, hiába zokogott. Sajnos az ember akkor jön rá, hogy menniyre hiányzik a másik, nem tud nélküle élni, amikor az már nincs mellette.
2010. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!