Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel okozhatnék neki örömöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel okozhatnék neki örömöt a szülinapján?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátomnak nemsokára lesz a szülinapja, pontosan 2 hetem van még kiokoskodni valamit. Ajándék terén annyia nehézség hogy ő fekvenyomó padra vágyik de olyan árak vannak hogy.. uhh :S. Nincs valami praktikus ötletetek ami helyettesíthetné????:$ (Mellesleg a szülinapja után lesz az évfordulónk is, szóval arra is kéne valami ajándékot kitalálnom, így a szülinapi ajándékra nem költhetem el az összes pénzt.) Előre is köszönöm a válaszokat Nektek!:)
2010. júl. 9. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra nincs ötletem,hogy mivel lehetne helyettesíteni a fekvenyomó padot,de pl.süthetnél neki tortát.Az nem kerül sokba.
2010. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha jó a kézügyességed készíts neki vmit ajándékot Te magad... Sztem ilyennek jobban örűlne..

Évfordulóra is készíthetsz magad Te vmit, pl: fénykép albumot közös képekből, stb.

2010. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen ez aranyos ötlet:) Úgysem hiszi el hogy tudok sütni/ főzni:D Csak a volt barátnője is sütött tortát neki, és én valami mással szeretnék előrukkolni. :/ 18 éves fiúk, ti minek örülnétek?

Köszönöm a válaszodat!:)

2010. júl. 9. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:

-magad

(kicsit máshol jár az eszem)

2010. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szervezz neki meglepetés bulit :)
2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az lesz!:) Bár nem egy eget rengető buli lesz:P Csak kis baráti. Igazából így konkrét ajándék ötletem nincs.. Fiúk, minek örülnétek?:/
2010. júl. 9. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Feküdj az ágyra es mind h azt teszel velem amit akarsz...ez nem cs h romantikus de ajándéknak sem utolsó ki ne orulne egy ilyennek?:)
2010. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:27


még a szextársasjátékok jutottak eszembe :)

van többféle, biztos örülne neki és te sem maradsz ki a jóból :)


a meglepetésbuli meg szerintem jó egy fiúnak, aztán jöhet a móka kettesben :))))

2010. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már rengeteg ilyen szexuális dolgot előttünk, és nemtudok olyat ami különleges lenne:/ Köszönöm a válaszokat!!:) Szívesen fogadok további ötleteket:P
2010. júl. 12. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!