Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is romlott már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is romlott már meg a kacsolata a gyerek születése után? Ami addig nagyon szép volt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

nem, mert még se gyerek, se nő:(


jelentkezők írhatnak:)


17f

2010. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem a saját párom kellene csak már eléggé elmartuk egymást.
2010. júl. 9. 21:06
 3/10 Laura883 válasza:
48%
Szerintem semmi sem késő. Nem nagy szavakra van szükség, hanem tettekre. Éreztesd vele, hogy szereted. Tiszteld meg őt, fogadd el a hibáival együtt és segítsd őt. Formáld át a gondolataidat:képzeld a legszörnyűbbet, hogy ott állsz a koporsójánál! Mennyire szívszorító az, amikor az emberek ott, a temetésen akarnak szeretni, és jóvátenni mindent. Akkor már késő, most még nem az! Szeresd annyira, mintha ez lenne az utolsó együtt töltött napotok.
2010. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok,sajnos.

Nagyon akartunk babát,és a mai napig Ő a legfontosabb sosem bántuk meg.

De a férjemmel eltávolodtunk.Annyira sok lett a vita h már a váláson gondolkodom:(

Próbáltam én mindent h jobb legyen de nem megy.Már többet vagyok boldogtalan mint boldog.

Nem tudom mit lehetne tenni úgy érzem zsákutcába jutottunk.

2010. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:12: kérlek küldj nekem privibe mailt, hasonló cipőben járok, és jó lenne valakivel megbeszélni! Előre is köszi!

Kérdező: sajnos egyre többet hallani ilyenről, nem te vagy az egyetlen.

2010. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a férjeitek féltékenyek a babára? Mert ha igen, akkor havonta egyszer-kétszer leadhatnátok anyósnak, apósnak a babát, és csak kettesben kényeztetni egymást, mint régen. (Attól még, hogy néha a gyerekre más figyelne, nem lenne senki rossz szülő. Később sokkal sz*rabb a gyereknek az ordibálást hallgatni... )
2010. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sok férfi a gyermekszületése után anyaként tekint a nőre, nem pedig nőként.

Ez programhiba az ilyeneknél és sajnos nem lesz az a családterapeuta, aki miatt másképp gondolná.

Ha nálatok is ez van, lassan kezdj el gondolkodni merre tovább, és vele vagy nélküle...de inkább nélküle.

Nem tehetnek róla, ez ugyanolyan születési variáció, mint hogy valaki agressziv lesz vagy sem.

2010. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk minden 2. hétvégén anyukáméknál van a gyerek,de ha ketten vagyunk még többet marakodunk,nem tudom mi lesz de már nem bírom.:(
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:32 küldenék szívesen, lehet kinevetsz,de nem tudom hogy kell,mivel nem irta ki a "privát e-mail a válasz írójának szöveget":S

Nem rég regeltem az oldalra ugyhogy bocs a bénázásért,de ha tudsz küldenél te?Vagy valami ötlet mit rontottam el:)))

2010. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22:03 én voltam a hibás, nem állítottam be, de most már beállítottam, és tudsz nekem küldeni! Te sem állítottad be...:-) de várom a mailed! Előre is köszi!
2010. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!