Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy csaj gondolkozási időt kér az mennyi idejig tart? (Lent! )

Figyelt kérdés
a bnőm gondolkozási időt kért hogy tisztáza magában hogy mit érez stb.de még mondta nekem hogy nagyon nagyon szeret csak már nem tudja mit érez igazán meg hogy össze van zavarodva..én belementem csak nem tudom ez kb mennyi idejig fog tartani...:s 14F
2010. júl. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
14 évesen nem kellene ennyire komolyan venned a dolgokat. Nem tudhatja senki, hogy mennyi ideig fog ez tartani, lehet, hogy még a kislány sem tudja. Várj türelmesen, ráérsz, hisz még gyerek vagy.
2010. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki így kezdi nem?
2010. júl. 9. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint hogy kezdi? Gondolkodási idő kéréssel?


Jajj, ugyan már, nem kellene még ennyi idősen ennyire komolyan venned egy kapcsolatot!

2010. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hogy mennyi ideig tart ezt még ő sem tudja :)

miben egyeztetek meg, hogy majd ő keres ?

Nekem az ilyen idő kéréssel rossz tapasztalataim vannak , de már nem 14 vagyok ! ez egy felesleges időhúzás, de még ti nagyon fiatalok vagytok, nektek lehet jót tesz egy kis idő egymás nélkül !

Várj , aztán ha két hétig nem keres akkor hívd fel !

2010. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 clint ***** válasza:

egyetértek...

Az ilyen idő kérése dolgok rosszul végződnek...Sztem, itt az lesz, hogy nem akarja nyiltan kimondani, hogy hagyd békén.... Nem akar megbántani.


Ti meg minek mondjátok, hogy ne vegye komolyan, nem mindegy, hogy 14 vagy 24??? Érzései még vannak neki is könyörgöm!!!

2010. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gondolkodási idő, job ha még most korán megtanulod, azt jelenti, hogy kopj le, barátom. Szó szerint, tömören "Hagyjál békén." Vagyis ez az idő az örökkévalósággal egyenértékű. Vésd a fejedbe még most, és nehogy elfelejtsd.
2010. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt, Dunát lehet velük rekeszteni.
2010. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!