Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4év korkülönbség sok? (lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4év korkülönbség sok? (lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19éves lány vagyok és aki szerelmes belém most töltötte be a 15öt. Neten keresztül ismerkedtünk meg, nagyon sokat beszélgetünk msn-en és telón is. Találkozni még nem találkoztunk, de mind a ketten láttuk a másikat. Bár már tervezgetjük, hogy lemegyek, ő meg fel és fél úton valahol talizunk végre. A problémám az, hogy chaten, ahol megismertem azt mondta anno, hogy 20éves és csak később derült ki, az igazság, h 15(ill akkor még csak 14 én meg 18). Lassan másfél éve ismerjük egymást, és ő nagyon odavan értem. Amikor úgy tudtam, hogy 20 akkor még énis szerelmes voltam, de most már nem azt a szerelemet érzem, csak ragaszkodom hozzá. =( Írom neki és mondom is, hogy szeretem, mert így is van. Kicsit félek viszont a találkozástól. Mi van akkor, ha meglát és mégse vagyok olyan, amilyet várt a képek és a kamerázások ellenére is..? :(
2010. júl. 8. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatal hozzád.

Tedd fel a kérdést magadnak,tudnál vele lenni,szexelni,barátoknak bemutatni vagy a szüleidnek?

2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

emiatt ne aggódj ha a képeid teccettek neki biztos te is fogsz neki, és a kórkülömbség meg ne kavarjon be ez csak rátok tartozik, szeretitek egymást.és mii nem ismerjük mit szeretnél de egy talit megér ...

F13

2010. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted, és összeilletek, és boldog tudnál lenni vele, ne az éveket nézzd, és ne is mások véleményét. Hallgass a szivedre
2010. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok a barátom 16 :) és imádom...igaz nem 4 év csak 2 de mindenben összepasszolunk minden jó vele :) 4 hónapja vagyunk együtt :D:D
2010. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nagyon fiatal Hozzád, a fiúk amúgyis "későn érő" típusok. Fordított esetben ha Te lennél a fiatalabb, lehet, hogy működne, de így sem kizárt!! :) Szerelem viszont az én véleményem szerint egyértelműen csak akkor alakul ki 2 ember között, ha már személyesen is találkoztak, persze nem egyszer és nem is kétszer... Ehhez azért több kell. Néhány kép, és beszélgetések alapján nem hiszem, hogy azt lehet mondani, hogy szerelemes vagy, esetleg felkeltette az érdeklődésedet.


A találkozástól ne félj, ott majd jobban megismeritek egymást, és lehet, hogy még ez a 4 év sem fog gondot okozni köztetek. :)


Én is a chaten ismertem meg a Barátomat, nálunk viszont pont fordított helyzet alakult ki. Féltem attól, hogy idősebb nálam 6 évvel. Egy picit soknak találtam. De amikor 5 hónap beszélgetés után, személyesen is találkoztunk, akkor már nem az életkor volt a döntő...


Egy találkozással nem veszíthetsz semmit! Maximum barátok maradtok.


Sok sikert! :)


20/L

2010. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!