Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek, mitől van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Bennem van a hiba? 14 éves vagyok, lány. Tudom hogy nem kéne még ezen aggódnom, mertvan időm még mindenre. Még sosem volt barátom, nem is csókolóztam. Az összes barátnőm és korombeli is azzal jön hogy ez milyen ciki már. Igen lehet az, de még nem is ez érdekel igazán. Lehetett volna szár meg ezer pasim, de félek tőlük. Szerelmes voltam, vagyok is. 3-szor kb már majdnem sikerült olyan akit szerettem, de igazán szívből. Egyszerűen mikor a csókhoz kerül a sor, lefagyok, nem engedem. Pedig hónapok meg évek óta arra várok hogy Ő megcsókoljon, és mikor ottartunk egyszerűen nem megy. Várt a fiú.. kb. 1 évig, aztán szegény feladta. Persze.. ilyenkor a fiúk esze már a szexen jár, a csók pedig már alap dolog. Mostanra kifújtak a fiúk akiknek megérném.. Most megint alakul egy, szeretem. Nem ott lakik ahol én, de szoktunk találkozgatni és már szóbakerült a járás. Egyszer már próbálkozott megcsókolni, igaz nem a legromantikusabb módon, de szintén nemmertem. Ebből legalább lehetne valami.. Mitcsináljak? Így csak elüldözöm a fiúkat :(
2010. júl. 8. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem álsz készen. Vagy csak túl sokat gondolkodsz. Egy csók még nem olyan súlyos :) Én mondjuk megpróbálnám, ha nagyon akarod a srácot h irsz neki egy őszinte levelet, hogy lefagsz és hogy türelemre lenne szükséged. Addig is randizzatok, ismerkedjetek. Ha nem érti meg, akkor hagyd a francba :) Ennyi idősen igy az ideális :)
2010. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

tök cikis vagy. ebben a korban már túl kellett volna esned ezeken... nah puszcsiihh :$


13/L

2010. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el én is igy voltam..nekem pont 14évesen volt az elsö fiúm..és én is nagyon "féltem" az elsö csóktól. mert nem tudtam, hogyan is kell csókolózni, meg nehogy leégjek, szégyenlös voltam. és én is pont igy csináltam, amikor oda került volna a csókhoz akkor elforditottam a fejem. de aztán azt hiszem 15 voltam amikor össze szedtem minden bátorságom és gondoltam: most vagy soha. és megfogadtam magamnak, hogy most nem csavarom el a fejem. és igy is volt. és megtörtént az elsö csók. hidd el, igy hogy vissza gondolok, nekem se volt könnyü. de nagyon szerelmes voltam a fiúba, és amikor megcsókolt, megbántam minden egyes fej elforditást, amit eddig tettem. szóval próbáld meg te is. fej a fejjel. sikerülni fog. ne légy türelmetlen.
2010. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23:04 ---> szerinte, pedig Te vagy a ciki, hogy így gondolod. Nagyon régen én is így voltam, és igazából az első csókom nagyon el is szurtam, ugy kellett egy srácnak megtanítania csókolozni. :D De aki szeret Téged elfogad igyis, ahogy engem is elfogadtak. És jééé mára már tök jól csókolozok (mások szerint)

18/L

2010. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!