Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Mit csináljak? Nem tudom mit tegyek most.

Figyelt kérdés
tegnap elött a barátommal ahogy beszéltem msn-en elég fura dolgokat mondot amiktöl én hát eléggé kikészültem:( az öcsémenk épp itt aludt nálunk a legjobb haverja és meg akart engem vigasztalni és átölelt és elkezdet simogatni eleinte nem engedtem neki de utána már hagytam neki és elkezdtem rámászni de nem tudom miért:S lehet azért mert érzek iránta valamit? vagy lehet azért is mert nagyon magam alatt voltam? azota is itt van nálunk minden nap ez a srác. nem tudom h mit tegyek mert az nap este nagyon jo volt egész éjjel a sráccal. ez a dolog ma este is megtörtént de már nem voltam magam alatt:S a goond h szereteem a barátom. de viszont olyan jo érzés a sráccal lenni odabujni hozzá olyan megnyugtato érzés. szerintetek most mit csináljak elmondjam ezt az egészet a barátomnak? én 17/L barátom 22 az öcsém haverja szintén 17 lécci csak értelmes válaszokat.
2010. júl. 8. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, mondd el neki, aztán szakíts vele, ha más pasival érzed jól magad akkor úgyse szereted igazán.
2010. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
ribanc vagy, a kapcsolatod meg hulla. talán szakíts a 22 éves barátoddal, úgysem illetek össze korban.
2010. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha tényleg olyan bizonytalan vagy, a kapcsolatotokat illetően és az a másik fiú tényleg olyan kedves, tedd meg és szakíts vele!

ha annyira fontos vagy neki, úgyis kérni fog!

2010. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a 13 éves csaj akit megvert a bátjya?:D Írásodról felismerem. Már vagy 20 kérdést írtál ki de mind kamu. nem? xD
2010. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolso válaszolon nem nem én vagyok az:D én tényleg 17éves vagyok
2010. júl. 8. 13:13
 6/15 A kérdező kommentje:
*válaszolo
2010. júl. 8. 13:13
 7/15 A kérdező kommentje:
de tényleg szeretem a barátom. csak nagyon kikészitet és ezért tettem meg az nap.amugy a barátommal is jol érzem magam. ezért nem tudom h most mi legyen mert öt szeretem nagyon. a másik srác szerintetek csak kihasználta h magam alatt vagyok? ez kimaradt a kérdésböl. és nem vagyok ribanc.
2010. júl. 8. 13:15
 8/15 anonim ***** válasza:
A megcsalásra nincs mentség szerintem. Ha nem is mondod el neki, hogy mi volt a gyerekkel, szakíts vele,mert z már így nem szerelem... Szerintem csak annyit mondj, hogy vége, nem kell még fokozni a fájalmat, hogy egy nála 5 évvel fiatalabb gyerek a befutó...
2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ja és nem vagy ribanc emiatt

ember vagy aki hibázott

2010. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát igen hibáztam egy elég nagyot:( csak az a baj h nagyon szeretem és nem akarom elveszteni:'(már megbántam a dolgot:( a másik srácot meg megkértem h ne legyen enyit nálunk mert már 1hete folyton nálunk alszik csak az apja elutazik 2hétre és megkérte anyumat h hagy legyen itt és anyum belement és itt lesz ezért még 2hétig.
2010. júl. 8. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!