Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevágnál egy ilyen kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágnál egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A lány 17 éves, soha életében nem maszturbált mindenféle szexuális tartalmú megnyilvánulás ( film, kép, meztelenkedés) megbotránkoztatja, tehát szűz, de még csak nem is csókolózott. De angyali arca hihetetlenül megfogott.Lehet éveket kell várnom amíg " bepuhítom" a lányt. És 2-3 évet mire szeretkezünk. Megéri ez nekem? F19
2010. júl. 8. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt te tudod haver... de látszik te is teljesen tapasztalatlan vagy. A nők rosszabbak mint a férfiak, SOKKAL! Minden nőnek ugyanaz kell mint a férfiaknak, csak ők szeretik magukat beállítani mint egy fődíjat, nyereményt.
2010. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Így van , nagyon tapasztalatlan vagyok.
2010. júl. 8. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted megéri :)
2010. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem éri meg. De ne hagyd ott, jöjjél vele össze várj pár hónapot, ha 6 hónap után sem volt semmi (ha 1-2 hónap után még csak egy csók sem volt) akkor szedj föl mellette valakit, aki nem undorodik a szextől, és puhítgassad tovább a csajszit.

Most nyilván le leszek pontozva, de ha hallgatsz egy nálad tapasztaltabb férfira, akkor megfogadod, hogy soha, semelyik nőért nem éri meg áldozatot hozni! És nincs kivétel meg nagy ő. Ilyenek nem léteznek csak a tiniknél, meg némelyik infantilis huszonévesnél...

22F

2010. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
előttem szóló. Nagyot mondtál, teljesen igazad van. Azt hiszem leborul a tudásod előtt.... Kérdező, te meg hallgass rá. Lehet, hogy eléggé gusztustalanul hangzik, de ha itt elkezdesz várogatni egy csajra jól kib#szol magaddal, nekem elhiheted, én sajnos tudom.
2010. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*leborulok a tudásod előtt-öt akartam írni az előbb
2010. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi ártatlanság már nem egészséges. Ha eddig nem voltak ösztönei, még legalább tíz évig imádhatod távolról.
2010. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem h még nem maszturbált.

haverom húga is naygon prűd, semmit sem lehet belőle kinézni, de haverom múltkor véletlen belépett a szobájába, mikor... hát értitek

2010. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2010. júl. 8. 16:44
 10/11 anonim ***** válasza:

"12:52" 22/F te tapasztalt férfi??? ugyan már!!! nem hogy éretlen lelkű, de még beképzelt is vagy!legrosszabb tanács hogy több vasat tartson a tűzbe!


kérdező:döntsd el mit akarsz, és a szerint hallgass a szívedre vagy az eszedre. ne hallgass olyanokra akiknek nem hogy pozitív tapasztalatuk,viszont még szivük sincs! 25/F

2010. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!