Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a családom újra együtt legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én 23 éves lány vagyok.Van egy 2 éves gyermekem a páromtól.Több mint 3 éve voltunk együtt.Nem volt zökkenőmentes a kapcsolat, sokat veszekedtünk alap hülyeségeken,amiken elvileg nem kellene.De nagyon szeretem őt, és tudom sokszor voltam kibírhatatlan, de sokszor szeretgettem is és kimutattam a szerelmem iránta.Sajnos elkövettem egy hibát, hazudtam.Kis hazugság volt, de akkor is hazugság.Erre besokallt (megértem) és elhagyott minket, mondván a mi kapcsolatunk nem működik a veszekedések miatt.Simán feladja és nem harcol hogy jó legyen mindenkinek.Egy hete vagyunk külön, amit én nagyon nehezen viselek el.Szeretném őt visszakapni, mert látom a szemében még a reményt és érzem hogy mi még lehetünk boldogok.Szeretném hogy a lányunk is egy normális családban nőjön fel az anyjával és az apjával.Ha valakinek ez segít, mérleg horoszkópú az illető.Segítsetek,hogyan kaphatom vissza őt?!Köszönöm.
2010. júl. 8. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak így simán elviharzott, és nem is keres, akkor nem vagytok neki fontosak. Hogyha nem nagy hazugság, akkor csak ürügy volt h leléphessen. A gyerekét nem hagyja el az ember csak úgy. De lehet h csak te érzed kis hazugságnak és neki nagy volt. Tudd meg próbálj meg akkor te bocsánatot kérni, de ha elutasít akkor sajnos el kell fogadnod. Hogy jobb egy kapcsolat? Úgy hogy mindketten szeretitek egymást, vagy úgy hogy te szereted de ő nem?

Ne legyen igazam..Pórbálj meg közeledni, a horoszkóp nem számít, mert mindenkin máshogy érvényesül. Sok sikert Neked

2010. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és igen igazad van hogy úgy jó a kapcsolat ha mindketten szeretjük egymást.Ami egyébként így is van.Amikor kedden beszéltem vele személyesen elsírta magát :( !Olyan mintha mintha büntetni akarna azért mert hazudtam, és csak ezzel tud, hogy szakít.De persze nyitva hagyta a kiskaput, mi szerint reménykedhetek, mert ha pár nap vagy hét elteltével úgy fogja érezni hogy vissza akar jönni, akkor még megpróbáljuk folytatni.És azt nem tudom eldönteni hogy addig is hogyan viselkedjek vele?Legyek kedves, vagy közömbös, nem tudom :( !Szeretném ha érezné hogy nagyon hiányzik és szeretném őt visszakapni úgy, hogy viták nélkül éljünk tovább egy boldog kapcsolatban...Erre keresem a választ, hogy hogyan érhetem ezt el?!
2010. júl. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!