Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni? Nagyon össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy átlag kis hülyeliba kérdésnek tűnik, de én tényleg nem vagyok olyan felszínes, mint azok, akik ezt előttem kérdezték...


Szóval... Régebben volt egy nagy szerelmem. Hosszú sztori, de az a lényeg, hogy nem jöttünk össze (lényegében mások kavartak be), de én nagyon nagyon szerettem a fiút.

Már kb 1,5 - 2 éve szerettem, amikor megismertem egy másik fiút, és beleszerettem (vele sem jöttem össze:( ), így az elsőt elfelejtettem. és ő ki is sétált az életemből.

De nemrég újra felbukkant, és összejöttünk egy időre, de szakítás lett a vége elég hamar.:S

Most felszakadtak a régi sebek, de ugyanakkor az j is megvan még.

Most úgy vagyok, hogy szívesen járnék mindkettő fiúval (persze nem egyszerre :D), nem tudok dönteni, hogy melyiket szeretem. Nem lehet, hogy egyiket sem, mert más fiúk nem érdekelnek, csak ez a kettő... Ha mindketten elém állnának, hogy akarnak valamit, akkor bizony bajban lennék...


18 éves vagyok, és lány.


2010. júl. 8. 00:51
 1/6 A kérdező kommentje:

1,5 - 2 évIG

bocsi

2010. júl. 8. 00:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Hidd el velem is ez történt. És sajnos akit elfelejtettem csajt az újra belémszeretett ugye de volt egy másik lány,akiben a reményt láttam..És elcsesztem az egészet.Ajánlom a második fiút.Hidd el új életet jobb kezdeni mint belevágni a régibe

16/F

2010. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
nézd meg az Eclipse-t! Bella tud két pasit egyszerre szeretni.
2010. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj listát mindkettejük pozitív tulajdonságairól, és akinél hosszabb, azt válaszd.
2010. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj ne...:D Már a csapból is az folyik...

Amúgy az a baj, hogy a 2. fiú eléggé esélytelen.:(

2010. júl. 8. 01:10
 6/6 anonim ***** válasza:

hát akkor adj esélyt az elsőnek.csak gondoltam megosztom a tapasztalatomat.Igazából az elsővel nincs is problémám mert szeret.de sebeket hagyott bennem

16/F

2010. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!