Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki fel egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki fel egy kapcsolattol?

Figyelt kérdés

23/L egyszeruen felek kapcsolatba lepni, felek hogy megunom, kiabrandulok...van egy fiu fel eve kavarunk egyszeruen nem merek tovabb lepni vele. Egy ido utan megszokotta valik minden egy kapcsolatban, semmi izgalom, az elejet nagyon szeretem, bar vegig olyan lenne...

Mindig ra gondolok ha nem vagyok vele, kivanom allandoan, de amikor odajutunk megijedek vagy en nem tudom es nem tudok felizgulni akkor, bar nedves vagyok lent de az erzes nincs meg. Ha megcsokol akkoris mintha pillangok lennenek a hasamba imadom (ilyenkor meg kivanom is)de ha tudom hogy tovabb mehetne a “dolog” es akarom h fel legyek izgulva nem megy...(eddigi kapcsolataimat ez tette tonkre a rossz szexualis elet..)



2019. jún. 2. 11:45
 1/7 lilla64 ***** válasza:
55%
Igen.De én azért mert elegem volt a sok csalódásból.Soha nem a megfelelő pasit fogtam ki.
2019. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Bele kell vágni!
2019. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak kavar veled, azzal hova lépnél tovább? Nyilván ő sem azt akarja. Ha normális kapcsolatot akarsz, ne kavarással kezdj. Ezt kéne előbb felfogni, meg nem élből dugni.
2019. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Röviden fogom megfogalmazni, és emiatt nyersen fog hangzani.

Te szerintem csak szórakoztatást vársz egy kapcsolattól. Ahogy elmúlik, rögtön lapátra kerül az illető. Ha nem szereted a személyt (max kívánod), akkor ez csak érdekkapcsolat, ami az élmények múlásával véget is ér. Te mit teszel bele? Csak a külsőt? A másik személy boldog?


Azért félsz a kapcsolattól, mert a másiktól várod a boldogságot, mivel magadban nem vagy az. Másrészt nem fogalmazódik meg benned ragaszkodás a másik felé, nincs igazi mély szeretet, hanem csak felszín. Ha igazán szeretnéd őt, akkor nem lennél frusztrált mellette, amikor nem ér élmény. Akkor is tudnál örülni annak, hogy együtt vagytok, akár egy parkban, akár otthon a lakásban... mert olyankor az élmények nem célok, csak kiegészítik a boldogságotokat.

2019. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek vagytok. Ismerkedés helyett szex, aztán csodálkoztok, hogy nem működik a nagy kapcsolatotok.
2019. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a saját csemetéimnek is azt mondtam annak idején, hogy ha a potenciális partnerével kapcsolatban bármiféle félelme van, lépjen le, és keressen olyan társat, aki elveszi az eszét annyira hogy nem kérdései vannak, csak az őrült vágy.
2019. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

na az őrült vágy se 100%ban megbízható. Mesterségesen is fokozható.

2019. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!