Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne meggyőzni a szülöket, hogy ez már nem tiniszerelem?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, de mindig azt mondják, hogy csak tiniszerelem és lesz majd még egy csomó. Hogy lehetne ezekről leszoktatni őket? Vagy egyáltalán megértetni velük.. Már nagyon idegesítenek..
2008. nov. 12. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az idő majd eldönti.

Ha már 2 éve együtt vagytok, akkor majd nem mondhatják.

Addig pedig szép fokozatosan ismerkedjetek, és szervezzetek közös programokat.

2008. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha tinik vagytok, ez bizony tiniszerelem. Ha elmúltatok 20 évesek és még mindig tart, az elég meggyőző tud lenni..
2008. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én több mint egy éve vagyok a párommal, anyumék még most sem képesek "felfogni" (elfogadni) igazából ezt az egészet...néha még most is hajtogatják, hogy majd ha vége lesz akkor ez lesz meg az lesz.

Ne érdekeljen mit mondanak, ha szeretitek egymást, tini szerelemből esküvő, sőt egész életen át tartó boldogság lehet, ami a legszebb szerintem

Üdv:) legyetek jók (18)

2008. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát egyszer mindennek vége lesz, ebben igazuk van a szülőknek, viszont abban meg nem, hogy nem vesznek komolyan. Ha vagy olyan szerencsés hogy olyan szüleid vannak, akikkel normálisan le lehet ülni és érvekkel alátámasztva el lehet nekik magyarázni a dolgot, akkor nyert ügyed van, ha nem, akkor nem fog sikerülni. Amúgy nem értem azt a mérhetetlen nagy képmutatást a szülők részéről, ők is voltak fiatalok valamikor ha nem tévedek, pontosan ugyan ezeken a dolgokon mentek keresztül, és most mindezek ellenére mondják azt, amit. Szóval nem értem a kedves apukákat és anyukákat...
2008. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

szia!!Én már lassan 10 hónapja hogy eggyüt vagyok a barátommal..és még én is csak tini vagyok ..de nekem senki se mondja hogy tini szerelem, mert látják hogy komoly a dolog ..és mindenki reméli hogy nagyon sokáig fog tartani ....Az annya volt 14 az apja volt 15 amikór össze jöttek és azóta együtt vannak és már 2 gyerekük is van szal elöttem mindig ez jár ..És legyen ez a célod hogy bármi megtörénhet..mert nekem is ez lebeg a szemem elött

Nah szia puszi remélem segíthettem!!

2008. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi is több, mint fél éve együtt vagyunk együtt.. nem fogják fel, és szintén ezt hajtogatják.. hogy majd ha vége lesz, akkor lesz ez meg az.. -.-

Nálunk is van olyan a rokonságban, akik tinikoruk óta vannak együtt, összeházasodtak, született egy gyerekük, és a mai napig együtt laknak. Ráadásul ez anyum testvére.. Mégsem képes felfogni..

Anyáék meg nem olyanok, hogy meg lehessen velük bármit is beszélni, mivel full gyerekként kezelnek amiből kezd elegem lenni.


Köszike minden választ :) Sokat segítettetek :)

2008. nov. 20. 15:53
 7/7 bori2001. válasza:
Akármilyen komoly a dolog, attól még tinik vagytok, és ez tiniszerelem, de ha jól megvagytok, és úgy érzed, hogy ez komoly, akkor lehet, hogy össze is házasodtok pár év múlva. Nem azt mondom, hogy ne hallgass a szüleidre, hanem, hogy hogyha tényleg szeretitek egymást, akkor majd a szüleid is észreveszik, hogy ez komoly.
2012. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!