Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak szexet akar tőlem?

Figyelt kérdés
Azok a srácok akik nekem tetszenek és szeretnék komoly kapcsolatot, ők csak szexet, laza kapcsolatot szeretnének tőlem. Akik pedig nekem nem jönnek be sem külsőre, sem belsőre ők szeretnének velem komolyan járni. A legutóbbi srác is akivel randiztam már első nap meg akart fektetni és ennyi. 21/L
2010. júl. 7. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert nem adsz esélyt olyan srácoknak akik nem tetszenek külsőre, és amíg nem adsz nekik esélyt ez így is marad.
2010. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Te túl vonzó vagy, ők túl magabiztosak és túl hülyék... Nem nehéz ebből kiszámítani mi fog történni. Akik pedig nem... Hát lehet normálisabbak. Tudja fene. Vagy nincs önbizalmuk felhozakodni szándékukkal.
2010. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a külsővel van náluk a baj, inkább a belsővel.
2010. júl. 7. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor gondolom jó csaj lehetsz ezek a mai srácok ilyenek persze tisztelet a kivételnek hát keresgélj és egyszer nem csak olyat találsz aki csak megdönteni akar
2010. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

bár szerintem a mai csajok nagy része magasról tesz a belsőre ha nem jó képű akkor már nem is jo de ez az én véleményem persze itt is vannak kivételek

19F

2010. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
gunners akkor te biztos csúnya vagy.:)
2010. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de általában az igazán jóképű fiatal srácok akik kedvükre válogathatnak a csajok között ők nem akarnak komoly kapcsolatot, vagy ha igen, akkor az nem lesz komoly :) . Gondolom te sem vagy maximalista, így elég ha jóképű, izmos, gazdag, igényes, vicces, kedves és tanult a srác. Vagy lehet csak a csalódottság beszél belőlem....
2010. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom, én pont nem szexet akarok de tőlem meg a nők akarnak csak szexet:D

Ahogy észrevettem mindig azt nem kaphatjuk meg amit akarunk.

2010. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát szerintem ez rohadt gáz hozzáállás, látszik, hogy ahogy szóba kerül a szex máris elkönyveled pasit, hogy "jajjegyéjszakás" kaland, holott reggel mellette ébredsz.

Nem tudom legtöbb csaj honnan veszi, hogy reggel csakúgy kirakjuk őket az ajtó elé, hogy na végeztünk.

Saját példa: házibuliban ismertem meg barátnőmet, első este lefeküdtünk aztán vörös fejjel kezdtünk randizni, de aztán mennyivel lazább volt minden, nem kellett folyton aggódni, hogy mikor lehet közeledni, ha már első este volt minden :D

17F

2010. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam egy fap*nának, mert 2-3 hét alatt megtörténik az első együttlét, mivel én is kívánom, de az hogy első este vki dugni akarjon az nekem sok. Pluszban érződik az, hogyha nem igazán kíváncsiak Rád, csak az jár a fejükbe, h. mikor tudnak lefektetni.
2010. júl. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!