Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet gondot? (lent)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és nem vagyok megelégedve a külsőmmel.Duci vagyok a hasam is nagy. De a párom azt mondja, hogy őt ez nem zavarja. Viszont az előző barátnője modell volt,azt szeretném tudni, hogy szerintetek ez a későbbiekben okozhat-e valami problémát a kapcsolatunkban?
2010. júl. 7. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha ez zavarná a párodat, akkor nem lennétek együtt. Talán ő elég érett ahhoz, hogy már ne csak a külsőt nézze.
2010. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj! Ilyennel ne foglalkozz! Azért jár veled mert úgy tetszel neki ahogy vagy! Ha nem tetszenél neki akkor egy modellel járna megint! És nehogy nyaggasd azzal, hogy úgyis elhagy egy szebbért, jobbért, meg azza se nyaggasd, hogy duci vagy mert a végén ezért fog elhagyni! A barátom előző barátnője nálunk is olyan vékony volt mint a cérna én pedig... hát van rajtam mit fogni és ő is folyton hajtja, hogy úgy szeret ahogy vagyok és nem érdekli az a pici a hasamon, stb.:) szóval nyugi!
2010. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar, fogyózz. Addig úgysem leszel magabiztos, amíg úgy nem nézel ki, ahogy azt Te szeretnéd. De a párod miatt ne aggódj, ha elfogad, akkor elfogad.
2010. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2010. júl. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!