Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Tartós egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Az előzöt törölték, mert szerintük ismerkedés céljából raktam fel a kérdést... akkor itt várok válaszokat :)

A párommal összevesztünk a távolság miatt ami 220 km. Nem tudunk sokat találkozni. Én szeretem őt de nagyon, de kevés az az idő amit együtt tudunk tölteni, Ma este megbeszéljük mi legyen a jövőben. Tanácsokat várok, hogy szerintetek érdemes e folytatnom. tiszta szívből szeretem, a távolságon kívül nincs semmi gond. Akinek tapasztalata van attól privit is elfogadok. Remélem ez nem ismerkedésnek számít :)


2010. júl. 7. 15:11
 1/3 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ most olvasom rossz a kérdésem, :) látszik hogy már kimerült vagyok. A kérdés az lett volna, hogy tartós e egy távkapcsolat

Ne kritizáljatok érte, napok óta nem alszok....

2010. júl. 7. 15:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! NEM! Kétszer is belefutottam, egyszer 450km-re volt az illető, egyszer "csak" 200km-re Mindkettő befuccsolt. Más oka nem volt, csak a távolság, kevés találkozás. Nekem ez a tapasztalatom, másnak lehet más. Te sem tudhatod, hogy összejön-e a dolog, lesz-e valaha közös életetek, vagy nem. Én még egyszer nem mennék bele, az hétszentség.
2010. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ettől tartok én is, a távolság megöli az egészet :(
2010. júl. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!