Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza a volt baratom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyesen.
2010. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igy nehéz hogy nem irtál semmit hogy most hogy vagytok, mikor szakitottatok meg hogy miért stb.

de szerintem mond el neki komolyan h mit érzel. sok sikert.

2010. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennél már csak akkor tudtál volna kevesebb konkrétumot írni, ha annyit kérdezel, hogy "Hogyan?"
2010. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sehogy! Inkább idézd fel miért nem működött a dolog, emlékezz mi volt az oka hogy vége lett. Biztos vagyok benne hogy jó ok. Majd szedj össze egy csipetnyi büszkeséget, és azt is add még hozzá.

Remélem tudtam segíteni!

28/F

2010. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgy hogy elfelejted...hidd el,ha úgy éri nem érdekel már,akkor újra megkeres..
2010. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Felejtsd el.Ha nem akar semmit akkor inkább hagyjad.Nem szabad eröltetni ami nem megy.
2010. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

menjel hozza haza lokd le az osszes ruhadat magadrol ess neki es biztos siker:)


aztan 1 orara visszaszerezted a pasidat:))

2010. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehhez tényleg nagy ügyesség kell.Gyűlölt a volt barátom,mégis vissza tudtam szerezni,5 hónap alatt,és nagyon szeretjük egymást!
2010. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem is utált a barátom és én is 5hónap után tudtam visszaszerezni :D
2010. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szakitas oka az volt hogy egy nap en hivtam ot de nem vete fel s mar meg untam otthon maradni es akkor hivtak a haverok hogy menyek ki es ki is mentem. Malyd a baratom eszre vete hogy en kint vok a haverokal es hogy a telom ott van egy pasinal es erre fel kapta a vizet hogy bisztos meg csaltam s ilyenek.
2010. júl. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!