Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NEmzetiség, és járásról vna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEmzetiség, és járásról vna szó. Ti járnátok egy szinesbőrűvel?

Figyelt kérdés

LEgutóbb láttam az utcán egy elképesztően vonzó barna bőrű lányt,aki afrikai lehetett véleményem szerint.Egyszerűen megbabonázott.NAgyon megtetszett,de nem mertem utána menni,mert gondoltam,hogy van barátja.Az a kérdésem,h ti utána mentetek volna? ÉS ti járnátok egy szinesbőrű lánnyal?

(...remélem még valamikor összefutok vele valahol az utcán)

Előre is Köszönöm

20/F


2010. júl. 7. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak a bőrszín különbség nem probléma. a gond ugye mindig a kulturális eltérések miatt adódik.

szóval én járnék színesbőrűvel, csak fokozott elővigyázatosságot alkalmaznék, mert olyan gondolkozásbeli különbségek lehetnek, amikre nem is gondolnál.

2010. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lány tudott magyarul,mert elment mellettem,és hallottam őket a bnőjével,aki egy magyar csaj volt :D
2010. júl. 7. 02:36
 3/7 anonim ***** válasza:

áá XXI. század.. elvileg egyenlőség, szabadság, elfogadás, liberalizmus.. most komolyan felmerülne benned h ha bejön egy lány, és mondjuk nem csak külsőre de 'belsőre' is tetszene, akkor csak a bőrSZÍNE elbizonytalanítson?? wtf?!

én lány vagyok de én járnék színesbőrű fiúval ha tetszene.

21/l

2010. júl. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, nekem más nemzetiségű és vallású ember nem nagyon kellene. Egy kapcsolatban én nem bírnám elviselni, hogy valaki más istent imádjon, más legyen a bőrszíne. Számomra ez elfogadhatatlan.


18/F

2010. júl. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8, hogy afrikai, spanyol, kínai vagy egyéb.

Ha tetszik akkor persze.

Tapasztalataim szerint egyébként is beszólnak mindenért, szóval nem sokkal kapnál több beszólást, ha színesbőrű barátnőd lenne.

2010. júl. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM
2010. júl. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A húgomnak is van egy full négernek kinéző barátnője, az apja valóban valami afrikai volt, de a születésekor elhagyta a családot. A lány teljesen tud magyarul, és egyáltalán nem lóg ki a sorból, ez a szín pedig egzotikusságot kölcsönöz neki, ami szerintem előny pasizásnál is neki.


Én utánamentem volna, és járnék is ilyen lánnyal. Van rá esély, hogy nem ő lenne életem párja, de nagyon sokáig el tudnánk lenni egymással.

2010. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!