Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér egy kapcsolatba? Vagy tönkremenne ettől minden?

Figyelt kérdés
17éves korunk óta vagyunk együtt a párunkkal. Mi voltunk egymásnak az elsők..nekem voltak már előtte barátaim de semmi komoly..ő velem csókolózott először. Úgy érzem kezd gond lenni h nem éltük ki magunkat..viszont nagyon szeretjük egymást..tudom h ő az igazi..örökre vele szeretnék maradni..félek h ha nem éljük ki magunkat most akkor csalni fog engem vagy én őt..esetleg emiatt szakítunk. Szerintetek beleférne az ha egy kis ideig nyitott kapcsolatban élnénk? Ha továbbra is együtt lennénk cs elmennénk egymás nélkül bulizni és esetleg lefeküdnénk másokkal(bár én nem hiszem h szerelem nélkül tudnék szeretkezni de szerintem ő igen) Ha cs testi kapcsolat lenne másokkal h kitapasztaljuk az milyen de végül is együtt maradnánk? Vagy szerintetek ez már a végét jelentené? 21/L
2010. júl. 7. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a nyitott kapcsolat nem jó ötlet..
2010. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak egyetlen pillanatra is aggaszt, ha elképzeled, hogy mással van együtt, akkor tuti baj lesz belőle. És szerintem ha szeretünk valakit, akkor az ilyesmit nem tesszük és nem engedjük.

Szerintem inkább máson törd a fejed,pl hogy hogyan lehetne kicsit színesebbé tenni a kapcsolatotokat. Annyi minden lehetséges, kinek mi válik be. Én nem tenném ki ilyen veszélynek a meglévő, stabil párkapcsolatomat, nézz körül, más meg pont arra vágyik, hogy tartós legyen a dolog.

Szóval, mindenképpen gondold át, megéri-e kockáztatni!

Sok sikert!!

2010. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam ilyesmin, de arra jutottam, hogy nem menne és nem tudnám elviselni. Te kibírnád? biztos vagy benne? csak képzeld el, hogy megpuszil átölel megcsókol simogat, mást... mert kimondani könnyű, hogy szemet húnyok, de megtenni nem annyira.

Szerintem nem feltétlenül van szükség arra, hogy kiélje magát. emiatt ne görcsölj. de ha tényleg úgy tűnik, h szüksége lenne rá, akkor pl próbáljatok meg először a kapcsolaton belül frissíteni. nem lehet, hogy Te is tudnál olyan élményeket szerezni? rángattad már be szórakozóhelyen a mosdóba egy kis kalandra?? szerintem ilyesmikkel ki lehet elégíteni azt a kalandvágyat.

DE ha minden kötél szakad, akkor próbáljátok meg, akár működhet is!! ha nagyon szeretitek egymást és bíztok egymásban etc akkor beleférhet bőven. de azért átlagban úgy gondolom, hogy nagyon sok konfliktus forrása, illetve kinyílik a szeme és lelép- mondjuk ez nyitott kapcsolat nélkl is lehet, ha ennyire very first vagy...

2010. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit, 24 évesen is ki lehet élni magatokat, és lehet akkor már nem lesztek együtt.
2010. júl. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sz@r, hogy ennyi idősen már életed párjának gondolod. Inkább engedjétek el egymást. Jó volt ez a négy év biztosan, és inkább úgy gondolj majd később vissza rá, hogy volt azzal a sráccal négy jó évem, ne úgy, hogy együtt voltam vele tíz évig, elb@sztam rá a fiatalságomat és végül az egyikünk úgy is félrek úrt.

Előbb-utóbb ahogy te is írtad, tényleg megcsalnátok egymást, úgyhogy csak simán menjetek szét, nem vagytok összenőve, akármennyire is azt hiszed, és a következő barátod idején már el sem hinnéd magadnak, hogy annyira szerelmes voltál ebbe a fiúba, amennyire most vagy.

2010. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!