Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megházasodni valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megházasodni valóban nem olyan nagy feladat?

Figyelt kérdés

[link]


annakokán kérdezem, mert a wikis szócikk szerint az agglegény az, aki nem AKAR megházasodni középkora(igen, lovagok, várak stb) ellenére sem.Ha a terminus (megnevezés) figyelembe SEM veszi, hogy vannak olyan emberek, akik ha meg vesznének sem tudnának a másik nemhez olyan közelségbe kerülni, hogy az bármilyen potenciális férfi-nö kapcsolatot jelentsen, akkor ezek szerint ök nem számitanak agglegényeknek? Vagy talán megházasodni könnyü annyira?


2010. júl. 6. 21:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A "mai világban" teljesen természetes kétszer-háromszor is házasodni......
2010. júl. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

lélekben nagyon is nagy feladat összekötni magad egy másik emberrel. nagy megfontoltság és igazi szerelem kell hozzá ami nem hűl ki (egy jó darabig) :) ez nem csak egy papír...

amit a templomban megfogadsz azt be is kell tartani

tudod!! jóban-rosszban

20 F

2010. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát amig sexuálisan nem akar tölem senki semmit, addig sztem a házasság is fényévekre van.
2010. júl. 8. 16:01
 14/20 anonim ***** válasza:
te figyelj csak. szerintem szimplán egy önbizalomhiányos vagy és be vagy parázva attol h még nem találtad meg azt akivel majd leélhetnéd az életed. van aki tényleg nem házasodik meg soha mert nem jön össze neki, nem tudom hány éves vagy de sztem simán összejöhet még csak várj és ne legyél emo
2010. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, és születésem óta gondok vannak a kapcsolataimmal (családi, baráti, testiröl meg nem beszélek, mert nem volt az elöbbiek miatt)


családban is vannak szép számmal, akik nem házasodtak.

igazából ne mondja nekem senki, hogy van rá garancia, hogy jön az igazi, mert ez csak ámitás! föleg, hogy férfiak közt vagyok non stop, nem tul jó elöjel.

2010. júl. 8. 16:19
 16/20 anonim ***** válasza:
megházasodni könnyű, de ami utána következik...:]
2010. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Házasodni egyáltalán nem könnyű, nem csak hogy párt találni hozzá, de azt fentartani és éltetni sem egyszerű feladat. akik meg nem találnak hát... sztem a megnevezés akkor is agglegény mert hát mi mást tudnál rá mondani? Ez a sorsuk,de az is lehet h még vár rájuk. Mert hát: "Odo nnyew fie kwan" A szerelem soha nem veszti el az utat hazafelé !!
2010. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha a sötét szobában ülsz a gép elött tényleg nincs eséjed semmire.

Itt a nyár van egy csomó bulihely vessd be magad és dumálj a csajokkal. Minnél több csajal dumálsz annál nagyobb az esélyed akciózni.

2010. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lesz maximum 10 boldog éved, közben kihasználnak a nyakadba varrnak pár gyereket......, elváltok és nyögheted a terheit.


Szóval 10 év múlva egy ugyanilyen sötét szobában üldögélhetsz tele csalódásokkal.


Bátraké a szerencse, de készülj a legrosszabbakra.

2010. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
mindazáltal, hogy eddig egyetlen boldog évem sem volt, nem fog sok változatosságot hozni, hogy továbbra sem lesz.szval ha válás miatt zuhanok össze, vagy szépen leépülök egymagamban, ahogy azt már elkezdtem, szal a kettönek ugyanolyan kellemetlen eredményei vannak! választhatom, de mindig csak a legkisebb rosszat, történetesen, hogy egyedül tengödjek, szüzen!
2010. júl. 10. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!