Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam a születésnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a születésnapi ajándékom, de nagyon nem tetszik?

Figyelt kérdés
Megtaláltam az ajándékom blokkját, de egyáltalán nem tetszik, sokallom az árát és nincs rá szükségem, mit tegyek? Már 2éve együtt vagyunk (együtt élünk több mint másfél éve) és nagyon elkeseredtem, hogy ennyire nem ismer. Én csak arra vártam volna,hogy csináljon nekem valamit, meg egy kis apróság nagyon max,de ehelyett kapok egy méregdrága sz*rt amire semmi szükségem, félek hogy nem tudok majd tiszta szívből örülni neki...mit tennétek a helyemben?

2019. máj. 13. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
...van akinek nem lehet a kedvére tenni.
2019. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

#1 Ez pont nem az a kérdés.

A kérdezőnek elég lenne a kevesebb, de hozzá illő ajándék.

2019. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mit kaptál?
2019. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Kommunikáció? O.o


1#, Ne itt vezesd le a más felé érzett gyerekességed.

2019. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig az igazat mondom és erre bíztatok mindenkit, téged is. Talán még vissza lehet vinni és kapnál olyat, amit szeretnél. Próbáld meg, hátha.
2019. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet ezt az ajándékot nem neked vette, hanem a szeretőjének. És akkor a probléma megoldva. Ja mégsem! :) Tényleg miért kell ott is problémát kreálni ahol nincs is. Amúgy felhívom a figyelmed a szeretetnyelve. Ismerjétek meg egymásáét. És könnyebben fog menni az ajándékozás is.
2019. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Tanulópénz. Megkapod, megrpóbálsz neki örülni, de ezt az alkalmat ki is használod arra, hogy elmondd neki, hogy nem szeretnél ilyeneket kapni mert mást tartasz fontosnak.

Egyébként ha nem kommunikálod a párod felé, hogy milyen vagy akkor nem fogja tudni. Két opció van, vagy tényleg a párod nem figyel rád kicsit sem, vagy te nem kommunikálod megfelelően azt amit szeretnél. Valahogy mindenki azt várja a párjától, hogy kitalálja a gondolatait, de ez nem így megy. Kommunikáció!

2019. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hol tálaltad meg a blokkot? Kutattál a párod cuccai között? Vagy hogy?
2019. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, egyébként rá is kérdezett,hogy minek örülnék és elmondtam neki pontosan azt az egy dolgot. (Ami inkább egy apróságnak mondható és nem is drága, csak rá kellett volna szánnia pár órát)

A blokkot az egyik kihúzható fiókunkban találtam meg tegnap, nem volt igazán elrejtve, és tudja,hogy ki szoktam nyitni azt a fiókot.

2019. máj. 14. 11:37
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja és sajnos nem vissza vihető, még blokkal sem (Egy parfüm és egy pár fülbevaló)

Úgy, hogy tudja jól, hogy csak magamnak szeretek parfümöt venni és fülbevalót is csak ritkán hordok, mert fáj tőle a fülem..

Így belegondolva, lehet tényleg a szeretőjének vette 🤣 Majd kiderül

2019. máj. 14. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!