Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapagygolyo kérdése:

Volt barátnő hugával?

Figyelt kérdés

a volt barátnőm huga belém van zúgva...valamennyire én is szeretem nagyon aranyos csaj...

De szerintetek nem lenne para ha összejönnék vele?:S

igazából a volt barátnőm hibájából szakítottunk...szerintetek? kérlek segítsetek.:'(



A Huga 13/L a volt barátnőm 15/L Én 17/F


2010. júl. 6. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... elég furcsán jönne ki a helyzet, ha pl mész a hugihoz.. Akkor ugye ott a tesója, akivel együtt voltál.. a Szülei akik megismertek téged, mint a nagytesó fiúját.

Arról nemis beszélve, hogy valószínüleg ez a tesók közt viszályt okozna, nemis kicsit. :S


Rajtad áll, hogy döntesz.


18/L

2010. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen...:/ épp ezért kérem a segítségetek...

de hogy mondjam ezt meg a kis csajnak?:/

2010. júl. 6. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:

a kiscsaj 13 éves... szerintem nem kéne. amúgy csak gondolj bele, milyen helyzet lenne otthon, és az exed is milyen szarul lenne miatta.

én 15 vagyok, hugom nekem is 13, de ha az exem (aki 18 xd) össze akarna vele jönni, ott helyben kiherélném, és megetetném vele.

2010. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát elmagyarázod neki, hogy ebből nektek mennyi probléma adódna. ha a szülők olyanok, akkor nagyon rossz szemmel fognak rád nézni, sőtt a kiscsaj is fogja kapni az ívet. A nővére pedig lehet sőtt tuti, hogy ellene fog fordulni, ki is harcolhatj ezt a szülőknél, hogy mellé álljanak, tehát családi vitát is okozhatsz ezzel. ezt jól beszéljétek át, én javaslom, hogy a volt barátnőddel kezd, hogy mit szólna hozzá, és én sztem kérdezd meg tőle, hogy nem jelentene-e neki problémát.
2010. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eszedbe se jusson ez iszonyat nagy gerinctelenség. Másrészt az h vki aranyos kiscsaj még nem elég ahhzo h járj vele. Mással összejöhestz iylen alapon, de ráadásul az exed tesója? Gondolkdoj már el, ez önzőség. Majd ha egy év múlva is őt szereted halálosan akkor oké de ez nem szerelem még fellángolás sem. Amúgy meg 13 évesnek nem kell pasi, te vagy az első fiú akit megismert ezért most beléd "szerelmes"
2010. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

épp most beszéltem vele...eléggé kivan miatta...és most arrol beszél hogy akk csináljuk csak titokba...:/

semmi féleképpen nem akarja abba hagyni.:/

2010. júl. 6. 12:58
 7/7 anonim válasza:
Szerintem kicsit gázos a helyzet... én nem jönnék össze volt párom testvérével... főleg, hogy a te esetedben fiatal a lányka... meg neked kellemetlen lenne, ha felmennél hozzájuk és ott van az exed... :S
2010. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!