Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akarhat valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

felvettem msn-re egy srácot. ahogy beszélgettünk kiderült h bejövünk egymásnak. de azt mondja egy kapcsolathoz messze vagyok. (kb 55-60 km) de sztem ez semmi. simán meglehet tenni busszal vagy vonattal és nem is lenne drága a jegy. de viszont vannak kétértelmű mondatai. pl. egyik este azt mondta menjek át. vagy h majd kipróbáljuk mennyire "értek" a pasikhoz. de mégis azt mondja egy kapcsolathoz messze vagyok. h tudnám meggyőzni, hogy annyira mégse? vagy egyáltalán mit csináljak ebbe az esetbe és ő mit akarhat vajon?


én 16/L ő 18/F


2010. júl. 6. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is akar valamit, de ne te győzködd. Ne alázkodj meg. Majd ha rájön, hogy akarja a távolság ellenére is, akkor mondja.
2010. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem találkozzatok sokszor, hogy lássa érted tényleg nem nagy az a táv... 1 , 1,5 óra utazás nem sok... aztán sok sikert;):D
2010. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!