Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan érdemes viselkedni? /22F/

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az volna a gondom, hogy a barátnőmmel, már külön vagyunk egy ideje, /már nem értem miért kellett külön válnunk, egyszerű megoldható problémáink voltak, de akkor ez tűnt jó megoldásnak, most már természetesen rájöttem, hogy nem így kellett volna ezt meglépni/ én szeretném, hogy újra működjön a dolog, de Ő tartózkodik már. Kis utána járás után kiderítettem, hogy neki az egy érv, hogy többnyire másnak nem működött ez az újrakezdés dolog, és, hogy most szeretne egyedül lenni, és élni...

Más nincs a képben ebben biztos vagyok!


Én ahogy írtam szeretném ha együtt lennénk, de sokszor megtörök, elég nehéz, hogy folyton rá gondolok, ezzel az egésszel álmodok, és nem tudjuk megoldani.


Mi ilyenkor a megfelelő magatartás?


Hagyni, nem keresni, hátha észreveszi magát, vagy mindig pozitívan ott lenni mellette? Néhányan azt tanácsolták, hogy ne keressem, mások azt, hogy mindig legyek ott, hogy érezze rám továbbra is számíthat, de valljuk be ezt a kettőt egyszerre nehéz kivitelezni.

Ha már nem akarja a dolgot azt gondolnám, hogy nem fog keresni, de mindennap Ő hív fel legalább 1x...

Amikor nem volt jó a telefonom 1,5 napig, akkor írt sms-t, hogy mi van velem, mert 2 napja nem tud elérni...


Előre is köszi a válaszokat!


2010. júl. 6. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretne ő még veled lenni, csak meg kell hódítani:) ismerős az érzés, de én is újra összejöttem a barátommal 2 hónap után... pedig azt mondtam, hogy nem fogok azzal összejönni, akivel már jártam...
2010. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen hasonló lehet akkor a dolog, de örülök, hogy akkor végül is működhet a dolog :) A barátodnak, hogy sikerült ezt megoldania, hogy úgy döntöttél, hogy folytatjátok?
2010. júl. 6. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
húúú, hát nagyon sokat udvarolt... hozott virágot elvitt egy csomó jó kis helyre randizni és a végén beadtam a derekam, hogy oké, akkor összejövök vele.. azóta már 1 éve együtt vagyunk:)
2010. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az tök jó :)


Igazából most a 2 megoldás között vagyok, az egyik bnője mesélte, az ő esetükben az volt a megoldás, hogy a srác hanyagolni kezdte a lányt, és ez kezdte zavarni, hogy nem foglalkozik vele. Nálatok az ellenkezője működött, hát nem tudom Nekünk mi lenne a jó...

2010. júl. 6. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
hát a lánytól függ... ha küzdő tipus, akkor hanyagold el... ha hiú akkor meg bókolj neki sokat:)
2010. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem előbb udvarolj neki, hódítsd meg újra, ahogy az előző válaszoló is írta, aztán ha ez nem jön be, hanyagold. Ha az sem mozdít meg semmit, tényleg nem akar semmit. De abból amit leírtál úgy tűnik, hogy ő sem akar elszakadni. Sok sikert!

2010. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!