Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó békítő ajándék lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó békítő ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban kicsit hanyagoltam a páromat, nem találkoztunk és nem beszéltünk annyit. Tudom az én hibám de bánom. Kitaláltam hogy készítek neki egy békítő ajndékot de nem tudom jó lesz-e. Szóval mivel írok naplót arra gondoltam hogy szép lapokra kiirnám azokat a részeket amikben szerepel. Mivel a naplómban eléggé érzelmesen fogalmazok és olyanokat is leírok amit kimondani nem szoktam ezért ez nagy dolog lenne részemről. Vettem bocsánatkérő lapot is, és egy aranyos kis figurát. Természetesen ezek mellé el is mondom hogy nagyon sajnálom és ne haragudjon. Mit gondoltok jó lesz így??
2010. júl. 5. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasid is szereti az érzelgős dolgokat? ha igen, akkor valószínűleg jó ajándék lesz, de ha nem :S akkor lehet fura lesz neki. Na meg ez attól is függ hogy mennyire szeretitek egymást.
2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ötletnek remek! Szerintem fel is olvashatnád azokat a részeket, amelyeket egyébként nem szoktál mondani neki. Értékelni fogja! 35/F
2010. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hat en tuti megbocsatanek:D

am te dolgod, neked kell tudnod h mi az amit ertekel. de arra vigyazz h a naplo egy reszed, olyan is van benne, ami lehet h a parodra sem tartozik, csak rad es senki masra. ha ugyanazokkal a szavakkal elmondod, mit erzel, mint ami a naploban van, sztem elegendo. azt a kis figurat meg biztosan szivesen fogadja, hiszen toled van. egy apro kapocs kettotok kozott...:)

2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen ő is érzelgősebb:)

attól nem kell félni hogy olyat olvasna ami nem tartozik rá mert mint írtam csak azokat a részeket másolom ki amikben ő szerepel..hogy mit éreztem mikor megismertem és ilyenek :)

köszönöm a válaszokat, remélem örülni fog :)

2010. júl. 5. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
4-5 napig ha nem találkozol vele, szerintem kibírja mint mindenki más. Nem kell békítő ajándék, hacsak nem akarsz megalázkodni előtte.
2010. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem egy kapcsolatban ez nem jelenthez megalázkodást.....
2010. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
több mint egy hétig nem találkoztunk (mondjuk még ez se sok de neki nem esett jól)
2010. júl. 5. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ez még nekem is túl csöpögős! De ha ti ezt szeretitek meg ő is tényleg ilyen, akkor különleges ajándék lehetne!
2010. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!