Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naiv kérdés! Honan tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv kérdés! Honan tudom hogy szeret?

Figyelt kérdés

ezt mondja minig hogy az élete vagyokT

de távollakik tőlem és ugy érzem hogy neki arra lenne szűksége hogy minden perc ben ott legyek vele!

akor szerete vagy csak mondja?????


2010. júl. 5. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez duplán fájt

a helyesírásod is meg az okos kérdésed is

2010. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

14:24 xD

jézusom ne légy már ennyire butuska!!

ha arra van szüksége, hogy vele légy!

Rád van szüksége! SZERET! Ne legyél már ilyen buta, mert ezzel elronthatsz mindent.

2010. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudadhatod.De ha nem érzed jól magad a kapcsolatban vagy nem bízol benne akkor nem biztos hogy ennek nagy jövője lesz.:/
2010. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez a kérdés így hangzik helyesen:


'Mindig azt mondja nekem, hogy én vagyok az élete. De távol lakik tőlem és úgy érzem, hogy neki arra lenne szüksége, hogy minden percben ott legyek mellette.

Akkor szeret, vagy csak mondja?'


És könyörgöm, ha már írsz, akkor legyél szíves helyesen írni, mert erre van ez a roh*dt helyesírás ellenőrző.


Előzőnek igaza van...

2010. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

És a 14:28-asnak is igaza van.

(Előző vagyok)

2010. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fenomén Dani válasza:
Önbizalomhiányod van. Nem bízol abban, hogy neki elég megfelelő vagy. Bízol benne? Ha igen, akkor maximum magadnak tedd fel ezt a kérdést, de gyorsan felejts is el. Ha nem bízol benne? Próbáld megbeszélni vele, hogyha nem sikerült, akkor bontsatok asztalt.
2010. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!