Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapagygolyo kérdése:

Szerintetek mi a megoldás? Bővebben lent. =)

Figyelt kérdés

Barátnőm ( 14/L ) =D 2hete pénteken szakított legutóbb / volt már egy megcsalás de ujra összejöttünk / Szerdán találkoztunk elvileg ujra 1ütt vagyunk. De most elment nyaralni minden nap hívom van olyan hogy nem veszifel. =S

S ha fel veszi akkor is inkább a Bnőjével beszéget közben...S mondhatom hogy Szeretem és hogy hiányzik csak nevet rajta...:S

Szerintetek mit tegyek? Szakítsak és felejtsek? vagy csak a bnője miatt csinálja?

Köszi a válaszokat előre is.:)


2010. júl. 5. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14 évesen kicsit még korai ez a megcsalás meg párkapcsolat dolog. Ennyire nem kellene komolyan venned...
2010. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted haggyam a fenébe? Hiába szeretem? :(
2010. júl. 5. 14:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah igen amúgy Én 17/F
2010. júl. 5. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a lány komolytalan.Inkább téged nem vesz komolyan.Ha tényleg szereted akkor győzd meg róla hogy ne nézzen nevetségesnek miatta.Ha nem sikerül akkor tényleg éretlen és jobb lenne ha elfelejtenéd.


L

2010. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mégis hogy bizonyítsak? Tippek ötletek?
2010. júl. 5. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Lepd meg apróságokkal.De próbálj meg vele őszintén beszélni,magyarázd meg neki hogy érzel,így megtudhatod kölcsönös-e egyáltalán.(:

(előző)

2010. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele erről már egy párszor...Utánna jött a megcsalás...és a Szakítás...sajnos a bnője nagyon betudja folyásolni...
2010. júl. 5. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
És a barátnője ellened van?
2010. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon csípi az arcom...örökké arrol ossza a bnőmnek h csak meg akarom d*gni és utána ugyis ott hagyom meg stb...és kezd elegem lenni...
2010. júl. 5. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom ugyanilyen helyzetben volt.a mindenki azzal tömte a fejem hogy csak kihasznál...értesd meg a barátnőddel hogy ha ő is szeret akkor elsősorban rád hallgason mert csak te tudhatod hogy mit akarsz tőle senki más.ha nem érti meg akkor szakíts vele.ha számítasz neki akkor úgysem haggya hogy vége legyen.ebben az esetben meg csak akkor járjatok újra ha megígéri hogy ezentúl bízni fog benned.remélem tudok segíteni
2010. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!