Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha páromnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha páromnak nem működik a pénisze?

Figyelt kérdés
Mindíg csődöt mond és csak egy menetet bír.És nekem kell felül lenni, csak lovagló pózba lehet.Ha néha felül van hamar elfárad leizzad és lelankad neki.Néha szoktunk rendelni dragon povert de úgy nem olcsó mulatság.
2010. júl. 5. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is az izgalomtól lehet.Nem tudsz sok mindent csinálni csak ne hibáztasd meg ilyenek. ha tapizni/simogatni akar azt hagyd mert ha eltaszítod magadtól csak rosszabb lesz, hagyd hogy teljesen rádhangolódjon és nem lesz gáz. 23/F
2010. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a kérdező dédnagymamája vagyok. Szerintem a dragon bogyó helyett megtenné a szenvedélyes csókolózás és összebújás is, csak az a baj hogy az unokám nem szereti ezeket.
2010. júl. 5. 14:32
 3/4 gabriell88 ***** válasza:

XDXD ez most komoly???dédnagyi???


Angel

2010. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha az illető orvoshoz fordulna a panaszával. Akár lelki akár testi oka van. A leányzó meg ha nem szeret összebújni meg tapizni akkor mit szeret?

A pasik nem gépek, nekik is fenn kell tartani az érdeklősédüket.

L24

2010. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!