Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lányhoz nagyon "öreg"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányhoz nagyon "öreg" egy 25 éves fiú?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de sajnos mindenki szerint nagyon!
2010. júl. 5. 01:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Pedomaci spotted
2010. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
01:13 lefeküdtek?
2010. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
kicsi lány, mért nem keresel inkább egy korban magadhoz illőt? lehet, hogy kinézetre nem tűnik fel, ha te fejlett vagy, ő meg nem néz ki öregnek, viszont egy 25 éves férfinek jó esetben érettebb gondolkodása van, mint egy nála 11 évvel fiatalabb kislánynak. (belsőleg még kislány vagy, akármilyen érett is vagy)
2010. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
11 év? az nagyon sok ilyen fiatalon. ha 20-25 lennél, akkor nem lenne olyan nagy baj. tudod, a 25 évesek nagyon szexcentrikusak, ha megadod, amit szeretne, akkor egy olcsó ringyó vagy. mert másra nem kell nekik az ilyen KISLÁNY. lennél a felesége/élettársa? dolgoznál, hogy fizetni tudjátok a közös lakást? hm, grat az ilyen értelmi szintű lányoknak, akik az ekkora korkülönbséget nem tartják soknak.
2010. júl. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

01:13 vagyok

Azt nem tudom, hogy lefeküdtek e (azóta már lehet igen, mert még együtt vannak), csak azt tudom, hogy petting volt, de mikor elkezdtek járni, a csaj még szűz volt.

Nem kamu (mielőtt valaki azt írná)!

2010. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hm... nekem igazábol 8... csak az én baráti körömben, családomban ne legyen ilyen, és akkor kb nem érdekel... amugymeg szégyen...
2010. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
és ha fordítva lenne?
2010. júl. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam , hogy járunk. Nagyon tetszik...de persze én is kételkedek. Kösz a válaszokat .
2010. júl. 5. 03:15
 19/24 anonim ***** válasza:

honnan a francból tudod h nem olyan érett a gondolkodása?..

sajnos a mai világ pár gyereket rákényszerít arra hogy hamarabb felnőjön..

de amúgy szerintem is sok..

gondolj bele valószínű te még szűz vagy ő meg pont abban a korban van h minél többet szexeljen amit szerintem ha te szeretnél is.. mert csábító és ismeretlen vonz.. akkor gondolj arra hogy mit gondolnak erről a szüleid + te sem akarod hogy rossz emlékeid legyenek az első alkalomról

2010. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Keress korodbelit. Egy 25 éves FÉRFInak másra van szüksége, mint egy 14 éves tinilánynak.
2010. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!