Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden nő szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden nő szánalmas?

Figyelt kérdés
Ezt csak ezért!(Szerintetek minden pasi nyápic?)
2010. júl. 4. 21:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

tegnap 23:41-es


Nem voltál része az előzményeknek,és azt se tudod miért tettem fel a kérdést,a többiek tudták mi volt ez a kérdés!Azt hogy nyápicak e a férfiak,azt nem én tettem fel azt egy elöző kérdező hölgy volt!nézz jobban körül itt az oldalon és akkor majd rájössz hogy én miért tettem fel ezt a kérdést!te is feltetted volna,de keresd meg és olvass bele!amúgy köszi a tippet,de dolgozom és az iskola padba már eleget ültem!seggarcú!!!

2010. júl. 5. 15:23
 12/15 A kérdező kommentje:
2010. júl. 5. 15:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt most nem mondod komolyan, hogy végig kéne olvasni 3 oldalt, mert feltettél egy kérdést....nem linkeltél. Ki kéne szívni a kisujjunkból, hogy miért kérdezel? Ha ültél volna iskolapadba, akkor megtanították volna, hogy nem seggarcúzunk le embereket egy közösségi oldalon...f*szfej.
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nagyon cink amit csinálsz kisbarátom!a sértegetést amúgy te kezdted,az iskola pados dumáddal!amúgy ha nem tetszik a kérdés,akkor mi a büdös f.aszért írogatsz ide,vagy egyeltalán miért olvasod?sztem meg te mehetnél vissza az iskola padba,vagy pszichologushoz,mert aki ilyenen így kiakad,az egy idiota!igen rólad beszélek SEGGARCÚ!
2010. júl. 6. 16:45
 15/15 A kérdező kommentje:
betűzöm: S.E.G.G.A.R.C.Ú
2010. júl. 6. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!