Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedem el a férjeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedem el a férjemet ha tudom hogy mellettem csak szenved? évek óta ez van nem szexelünk vagyunk, mert nem akarom de nem hagy el kellek neki de én néha utálom ezért hogy magához köt

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert szeret?
2010. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazán úgy ahogy nemsokan szeretnek valakit a mai világban már.
2010. júl. 4. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél,hogy ilyen férjed van aki soha az életben nem hagy el !!!!!!!!!!!!!!!!

Add meg neki a szexet mert nagyon megérdemli !!!!!!

34-fiú

2010. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy érzem nem megy
2010. júl. 4. 19:39
 5/8 A kérdező kommentje:

régen elhanyagolt engem ...

most is csinál néha pl dönt helyettem mintha nem is lennék

ddee vvaaaggyyoookkk

2010. júl. 4. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
De miért nem szexeltek?
2010. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mert azt szerettem volna ha kapcsolatunk új irányt vesz máshogy másként mint hosszú éveken át

változást akartam...de nem nagyon értem célt mert azt szerettem volna hogy változzon köztünk pár dolog

de nem megy és ha szexelünk akkor neki mintha mise történt volna semmit nem mondtam volna semmit sem érnék a szavaim elvesznek velem együtt

2010. júl. 4. 20:10
 8/8 A kérdező kommentje:

nem tudom elmondani csak nem akarom vele

mert elegem van az uralkodásából

2010. júl. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!