Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még mindig?

Figyelt kérdés
az exem irna email-t vagy sms-t ha már nemérdekelném? csak jelentek valamit még neki ha eszébejutok és párnaponta ír. vagy nem? összevesztünk valami apróságon és azóta nemakar beszélni velem. néhanéha dugás után egykét szót. de érdemben nemtudok beszélni vele.
2010. júl. 4. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
exed, de dugtok még? vagy hogy is van ez? am biztos hogy szeret, olyan nincs, h egyik pillanatról a másikra hirtelen ne szeressen
2010. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja lett vége. de egyiknapról a másikra.
2010. júl. 4. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy csak nem talál mást...
2010. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kurta* válasza:
JAh valami módon biztos érdekled vagy megbánta vagy télleg nem talál jobbat
2010. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lusta keresgélni nem talál jobbat és ha nincs ló akkor jó a bejáratott szamár is :)
2010. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szóval csak eszköz lennék?
2010. júl. 4. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

4. vok.


kb egy eszköz vagy igen. Unatkozik nem tud mit csinálni nem tud kinek írni nem tud kit felhívni, nem tud kit megd*gni, és már lehet hogy rég nem volt aktusa és kéne most már neki valami és megpróbálja kibiztosítani magát és megtudni hogy vajon ha nem jön neki össze mással akkor háátha még van nálad esélye egy menetre...

2010. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az a baj szeretem még mindig. meg hát azért megb*szni se utolsó. de inkább az együtttöltött idő miatt megyek. jóérzés velelenni.
2010. júl. 4. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vok::)


ha nincs senkitek és ha jól esik akkor ne törődj semmivel.

2010. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azis lehet, hogy egyfolytába rád gondol, de már csak azért sem ír semmi smst meg ilyesmit, nekem is volt hasonló amikor csak egy lányra gondoltam egyfolytában, semmi másra és mégse írtam neki, mondjuk én azért tettem, hogy húzzam egy kicsit, ne tudja hogy rá gondolok, és idegesítsem vele.
2010. júl. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!