Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok neki h ne gyújtson rá megint?

Figyelt kérdés

első barátommal 2és fél hónapja vagyok együtt, és megkérdezte egyik nap h mitszólnék ha rágyújtana, mert nagyon hiányzik neki, és már fél éve nem szívott. mondtam neki h tartsa meg a jószokását...

meg amúgy is 1 szálból lesz 2... 2ből 3....

és én féltem őt, azt sem tudtam h kb 3 éven át cigizett...:S


2010. júl. 4. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm mondta ezt, hogy úgy rágyújtana.

Mondtam neki, hogy inkább szívd a f*szom. :)

20/F

2010. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az ő döntése, minden esetre te elmondhatod neki, hogy nem szeretnéd, ha újra dohányozni kezdene, mert nem szereted a szagát, nem szeretnéd hogy visszaszokjon, stb. Ha szeret téged, akkor figyelembe fogja venni a véleményed! Nekem volt olyan aktív (napi egy doboz) dohányos párom, akivel ha két napig együtt voltunk, akkor is hajlandó volt úgy dönteni, hogy inkább én mint a cigi, és amikor velem volt, nem gyújtott rá egyszer sem! Ez nem megszokás, csak akaraterő kérdése a te esetedben is! :)
2010. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD akkor nem csak én féltem a páromat?....:)
2010. júl. 4. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha most megállja, talán leszokik. De pár év dohányzás után már nem lehet leszokni, csak felfüggeszteni a cigizést. Mindig ott lesz a kisördög, hogy még egyszer rá kéne gyújtania. Én alapból nem is kezdek olyan lányokkal, akik most vagy régen dohányoztak. Olyanokkal sem, akik csak néha gyújtanak rá. Én nem dohányzom, nem kell büdös szájú, büdös ruhájú nő.
2010. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Birkuci ***** válasza:

Szia!


Az én barátnő is dohányzik már kb másfél éve de hiába mondom neki hogy ne, őt nem érdekli mit mondok. Én nem dohányzom és valahogy nem jön be hogy dohányzik. Bár szerintem ha szereted akkor megpróbálsz együtt élni a dologgal. Vagy ha nem akkor kérdezd meg tőle mejik dolog a fontosab. Bár nekem akkor se tetszik hogy dohányzik a párom ami ellen sajna nem tudok tenni.

2010. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kijelentettem, hogy nem vagyok hajlandó vele csókolózni, ha rá mer gyújtani.
2010. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:41-esvagyok: am. ezt nem javaslom, mert nem valami kedves megnyilvánulás volt.. :D Fejtsd ki neki a véleményed, mind gondolsz a dohányzásról, hogy nem szeretnéd, ha rágyújtana, és csak megérti, és a kedvedért nem fog. :)
2010. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, szerintem ez is személyiség függő. Én is oda szoktam vetni néha, hogy legalább akkor ne dohányozzon ha utána velem találkozik, vagy ha együtt vagyunk... valaki simán elfogadja és belemegy, valaki csak a képembe röhög, hogy én nem tudom mi az a függőség! Pl akinél odáig fajult a dolog, hogy a képébe mondtam, hogy ne csókoljon meg mert büdös (előtte megegyeztünk, hogy nem cigizik mellettem), az vérig sértődött, hogy neki ilyen barátnő nem kell, míg az aki napi egy doboz cigit elszívott csak mosolygott és már majdnem bocsánatot kért, hogy elszívott egy cigit idefelé jövet! :)


Kedves kérdező, ismét elmondom, szerintem nyugodtan mond el neki, hogy ha nem szeretnéd ha ismét dohányozna, és finoman azt is elmondhatod neki, hogy nem szeretnél úgy hozzábújni, hogy csak a büdös cigi szagot érzed, nem az ő illatát! :) Ha más nem, bepróbálkozhatsz azzal a dumával is, amit az előttem szóló is írt, valakinél bejön, csak ne legyél túl kemény! :)

2010. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ezeket a hasznos válaszokat...

én voltam a csaj, és a barátom cigizett...3-4 éven át...most 17.

amúgy meg nem is a szaga zavarna, hanem az h rövidíti az életét...gondolom h nem ő lesz egy életen át az életem szerelme, de egy értékes ember, és ha már ő nem vigyáz magára, akkor én megpróbálom egy kissé óvni őt, mert szeretem....

2010. júl. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!